Балет Сухішвілі виконав танець на підтримку Савченко

Акції на підтримку Савченко проходять у багатьох містах і столицях світу.
Балет Сухішвілі виконав танець на підтримку Савченко
Національний балет Грузії Сухішвілі увечері 21 березня виконав бойовий грузинський танець під посольством РФ в Тбілісі. Акція була проведена на підтримку української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, яка незаконно утримується на території Росії.

Під час виконання танцю на будівлю, розташовану за виступаючими, транслювався плакат зі слоганом “Free Savchenko”.

Савченко була викрадена в зоні бойових дій в Луганській області на початку липня 2014 року.

2 березня прокурор попросив для української льотчиці Надії Савченко 23 роки колоніїзагального режиму і 100 тисяч рублів (близько 1,2 тис. доларів) штрафу в ході засідання в Донецькому міському суді (Ростовська область). Раніше держзвинувачення визнало вину Надії Савченко у вбивстві журналістів ВГТРК доведеною. Крім цього, на думку звинувачення, доведена вина Савченко і в незаконному перетині українсько-російського кордону. Після стало відомо, що Савченко відмовилася від можливого обміну на російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, яких судять в Україні. Савченко також закликала суддю не затягувати з винесенням вироку.

17 березня президент України Петро Порошенко передав президенту Європейської Ради Дональду Туску список осіб, які сфабрикували справу проти Надії Савченко. У цьому документі зазначено 46 прізвищ.

Очікується, що вирок у справі Савченко суд оголосить 22 березня.

Pin It

Comments are closed.