Аксьонова та Поклонську Генпрокуратура викликає на допит 29 червня

Аксьонова та Поклонську Генпрокуратура викликає на допит 29 червня

ГПУ може почати заочне засудження у випадку неявки так званого голови анексованого Криму Сергія Аксьонова та “прокурора” Наталії Поклонської на допит.

Про це заявив слідчий Генпрокуратури Андрій Атаманчук.

“Якщо вони не з’являться 29-го червня, у нас є підстави для процедури заочного засудження”, – сказав він. Також, Атаманчук зазначив, що це не перша спроба викликати їх на допит, однак вони не приходили до слідчого.

“Їм інкримінується порушення територіальної цілісності України, участь у банді у так званої Республіки Крим, зміна територіальної цілісності всупереч встановленому законом порядку. Вони мають статус підозрюваних”, – пояснив він.

Атаманчук нагадав, що ГПУ також викликає на допит так званого міністра внутрішніх справ півострова Сергія Абісова, колишнього начальника управління СБУ в Севастополі Петра Зиму і низку прокурорів, які займали посади в Криму після так званого референдуму. “Ми чекаємо їх у нас, якщо вони мають сміливість, щоб відповісти за свої дії”, – додав він.

Слід нагадати, що у газеті “Урядовий кур’єр” було опубліковано повістки на допит Аксьонову, Поклонській, колишньому самопроголошеному губернатору Севастополя Олексію Чалому, “голові Верховної Ради Криму” Володимиру Константинову.

Pin It

Comments are closed.