Співачка Андріана показала свою весільну сукню

Українська співачка Андріана оділа весільну сукню на зйомки нової відео роботи «Неба мало» .Про те ,що зараз відбувається у житті співачки і як проходять зйомки кліпу «Неба мало»,ми вирішили запитати у Андріани.

Андріано,розкажіть про радіо прем’єру пісні «Неба мало». На яких радіостанціях можливо почути вашу нову пісню?

Всеукраїнська радіо прем’єра пісні «Неба мало» відбулась 5 червня . Понад вісімдесят українських радіостанцій взяли пісню в ротацію. Не буду називати усі радіостанції,оскільки це дуже великий список. Але скажу,що їдучи в машині і переключаючи FM –частоти з однієї на іншу, часто потрапляю на пісню «Неба мало». Радіо прем’єру дуже очікували мої прихильники,оскільки половину пісні ми виклали в інтернеті. Згодом, я отримала багато позитивних відгуків. І тому я разом зі своєю командою вирішили спочатку зробити радіо прем’єру, а потім відразу знімати відео роботу .
По тій кількості радіостанцій,що взяли пісню «Неба мало» в ротацію, я вважаю,що радіо прем’єра відбулась досить успішно.

Коли було розпочато зйомку відео на пісню «Неба мало»?

Зйомки відео роботи розпочались 7 червня і вони тривають досі. Після інтерв’ю з Вами, я знову їду на знімальний майданчик. Хочеться швидше до знімати останні кадри моєї відео роботи, а потім поїхати десь відпочивати. Надіюсь,що до першого липня ми встигнемо усе відзняти,змонтувати і уже на початку липня презентувати мою нову відео роботу на пісню «Неба мало».

Де відбуваються зйомки кліпу та хто є режисером відео роботи?

Зйомки кліпу ми розпочали у Львові. Перший етап зйомок відбувся на сцені палацу Мистецтв ім.Гната Хоткевича. Знімали до пізньої ночі,адже було декілька сцен та образів. Ви зможете побачити мене у яскравому лабіринті,де я співаю пісню «Неба мало». Також я була в образі нареченої – ангела,що виконує пісню «Неба мало» за білосніжним роялем біля якого пропливають гарні хмаринки. Про усі інші мої образи в кліпі я не буду розповідати. Достатньо буде подивитись готову роботу,щоб зрозуміти сюжет. Другий етап зйомок проходив на вулицях міста Львів. Знімали сцени без мене з досить успішним актором. Герой мого кліпу «Неба мало» уже знімався в моєму іншому кліпі,який ви уже бачили восени минулого року. А третій етап зйомок відео роботи «Неба мало» має відбутись у Карпатах. І якщо пощастить з погодою,то це буде останній знімальний день.
Так сталося,що мій десятий ювілейний кліп знімає молода,але дуже талановита режисер Роксолана Романик. Мені відразу сподобалась запропонована нею ідея кліпу на пісню «Неба мало». І хоча ми з нею співпрацюємо вперше, я дуже в неї вірю і сподіваюсь, що її талант приємно вразить моїх шанувальників.

Які у вас відчуття,враження від зйомок,адже ви знімаєте десяту ювілейну відео роботу?

Для будь-якого артиста зйомки – це є важливий етап у творчому житті. Адже тривалість готової роботи три-чотири хвилин,а на підготовку потрібно витратити набагато більше часу. Десь варто відмовитись від концертів, а десь – знайти час і піти в спортзал. Звісно,що під час зйомок є якісь хвилювання, адже вся увага знімальної групи спрямована на тебе і від тебе очікують якісної акторської гри. І на зйомках приходиться ставати актором,перевтілюватись в різні образи. Адже на зйомках,ти ,в першу чергу,актор,що повинен донести ідею пісні . Тому потрібно вміти професійно грати на камеру. І не завжди це вдається робити з першого дубля – це через хвилювання або поганий настрій. Після завершення знімального дня ,з’являється не завжди святковий настрій. Але коли мені показують якісні відзняті кадри – то це для мене більше ніж подарунок. Хоча в процес і зйомок я завжди задаю собі запитання «Чи професійно я зіграла роль, чи достатньо було емоцій і т д».
Я також була вражена професіоналізмом молодого режисера Роксолани Романик. Мені було комфортно, ми розуміли один одного з пів слова.
Так,я змерзла під час зйомок,коли співала на камеру в приміщенні – на мені була нічна сорочка. А педалі роялю вийшли з ладу,коли я по ним десятки разів тиснула тонкими каблуками. Я не могла стати з крісла ,що біля роялю,оскільки мою весільну сукню знизу прищепили до великого килиму. А з боку стояла дим-машина,якою запускали на мене великі потоки диму. Я навіть акомпанувала сама собі, а ноти забрали з роялю,щоб вони не порозлітались по павільйоні.
Такі спогади від зйомок залишаються на багато років.

Що ви можете сказати про число десять? Які ваші улюблені числа?

Число десять – це всього лише відлік чогось,наприклад,десятий відео кліп Андріани. Але я завжди любила цифру тринадцять. Хоча вона і вважається містичною. Виступаючи під цим номером на вокальному конкурсі вперше, я і не думала,що займу перше місце. Після цього я щоразу хотіла витягнути цю цифру при жеребкуванні , і якщо так траплялось – обов’язково займала призове місце. І одного разу навіть отримала Гран-прі фестивалю. Так сталося,що число тринадцять є для мене знаковим. І у цьому році також виповнилось тринадцять років,як ми разом з моїм чоловіком Володимиром.

В кліпі «Неба мало» ви знімаєтесь у весільній сукні. Хто є дизайнером сукні?

Дизайнером цієї шикарної весільної сукні є Зоряна Кириленко. Дуже їй вдячна за гарну сукню. В цій сукні під час зйомок почувала себе немов нареченою. Хоча я сама дизайнер і пошила майже усі свої сценічні костюми,але її біла сукня вразила своєю простотою,легкістю і зручністю. Одівши таку сукню,відразу з’являється святковий настрій.

Чи не здається Вам,що ваші кліпи є пророчими? Наприклад,кліп «Назавжди» був відзнятий до того,як розпочалися події на Майдані. А зараз ви знімаєтесь у весільній сукні,мріючи про власне весілля?

Так,можливо. Мені здається,що в цьому є якась містика. Адже коли знімався кліп «Назавжди» у 2013 році з таким сюжетом,то ніхто навіть і уявити не зміг,що уже скоро відбудеться Майдан, де загинуть люди. Режисер Володимир Шурубура,який і придумав сюжет для кліпу «Назавжди», скоріше всього не думав,що цей кліп стане на стільки пророчим. На той момент ,ми сміливо реалізували ідеї режисера на знімальних майданчиках . Але тільки через рік стали свідками трагічних подій в Україні.
А щодо весільної сукні. Уже вдруге одягаю на зйомки. Вперше одягала весільну сукню під час зйомок кліпу «Не забуду». Це була моя дебютна відео робота. Хто знає,можливо,і Роксолана Романик напророчить мені весілля,знявши мене у весільній сукні в кліпі «Неба мало» (посміхається).Адже коли я виходила заміж,то не одягала весільну сукню. Ми тоді з чоловіком вирішили розпочати сімейне життя без гучних святкувань.

Щоб ви хотіли побажати нашим читачам?

Хотіла би побажати терпіння та знайти кохання. Щоб кохання було взаємним на стільки,наскільки стає неба мало,коли щиро кохаєш. А також,щоб у нашому небі був мир.
І не важливо,коли говорять тобі,що він (вона)тебе не кохає. Адже ти завжди зможеш підібрати ключ до серця коханої людини. Варто тільки спробувати та набратись терпіння. І кліп,і пісня «Неба мало» саме про це. Дочекайтесь прем’єри.

Pin It

Comments are closed.