В Криму взялись за українські номерні знаки

В Криму взялись за українські номерні знаки

Водії в окупованому Росією Криму були тимчасово позбавлені права на керування транспортним засобом з українськими номерами.

Про це повідомляє сайт російської “влади” окупованого півострова.

За даними кримського управління ДАІ, за керування транспортними засобами з українськими реєстраційними знаками, виданими в Криму до 18 березня 2014 року, водійські права тимчасово (строком від одного до трьох місяців) втратили 209 водіїв.

З 1 квітня за водіння автомобіля з українськими реєстраційними знаками, виданими в Криму, було оштрафовано 3,3 тис. водіїв на загальну суму в 1,97 млн руб. З початку року в Криму українські реєстраційні знаки на російські були замінені на 65,4 тис. транспортних засобах, з яких 34,4 тис. – пройшли перереєстрацію після 1 квітня цього року.

Нагадаємо, перереєстрація транспортних засобів у Криму почалася в липні 2014 року і завершилася 1 квітня 2016-го. Автомобілі з українською реєстрацією не можуть перебувати на півострові більш як 90 днів. За перевищення цього терміну власникам авто погрожували штрафувати або навіть вилучати транспортні засоби.

Pin It

Comments are closed.