Тягнибок погодився на зустріч з Януковичем

Тягнибок погодився на зустріч з Януковичем

Лідер партії «Всеукраїнське об’єднання Свобода» та колишній народний депутат Олег Тягнибок згідний зустрітися з колишній президентом України Віктором Януковичем для проведення очної ставки.

За словами Тягнибока, в нього немає бажання бачити Януковича. Однак, якщо слідчим буде необхідна зустріч, то погодиться зустрітися з колишнім главою держави. Лідер «Свободи» вважає, що захист Януковича веде незрозумілу поки-що гру.

«У мене немає бажання зустрічатися з Януковичем, але, якщо потрібно буде для слідства, я готовий, в тому числі, і на зустрічі, особисті або через чати. На мою думку, ведеться певна адвокатська гра: або якусь інформацію хочуть озвучити, або затягувати час, або організовувати якісь шоу, або пропаганду. Зрештою, очна ставка повинна бути очною, а не заочною», – сказав Тягнибок в ефірі одного з українських телеканалів.

«Свободівець» також вважає, що Україна повинна вимагати від Російської Федерації віддати Януковича українському слідству. І тоді, в залі суду очна ставка буде відбуватися за всіма законами України.

Pin It

Comments are closed.