У столиці збирали іграшки для Путіна (ФОТО, ВІДЕО)

У столиці збирали іграшки для Путіна

У Києві на День захисника України представники політичної партії “Сила Людей”, кількох інших громадських об’єднань, а також небайдужі громадяни взяли участь у всесвітній акції “Stop Putin’s War in Ukraine”. Під час заходу вони виголосили свої вимоги до світової політичної спільноти та зібрали посилку із військовими іграшками, які мають намір переслати до президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє кореспондент TUT-UA.

За словами співкоординатора акції Сергія Пархоменка, ця посилка повинна донести до Путіна дуже важливе повідомлення: йому слід припинити гратися людськими долями.

“Коли вже пану Путіну так кортить бавитися у війну, то нехай він це ліпше робить цими іграшковими солдатиками, вертольотами, танками й літачками, які ми йому висилаємо. Бо війна – це не іграшки, щодня на Донбасі гинуть наші захисники, тож від таких от витребеньок Володимира Володимировича страждають не тільки конкретні люди, але й увесь народ загалом”, – підкреслив Пархоменко.

Учасники також тримали у руках аркуші з хештеґом #StopPutinsWarInUkraine, таким чином підхопивши всесвітню естафету, що відбувалася того дня.

Голова Київського осередку політичної партії “Сила Людей” Василь Болгарин відзначив, що акція носить винятково мирний характер.

“Ми хочемо, щоби Путін побачив: Україна – мирна держава. Ми даруємо йому іграшки, а не зброю”, – сказав він.

Нагадаємо, 14 жовтня святкується День захисника України.

DSCN2291 DSCN2292 DSCN2295 DSCN2297 DSCN2302 DSCN2305 DSCN2307 DSCN2308 DSCN2316 DSCN2317

Pin It

Comments are closed.