Інтерв’ю з власницею студії татуажу та художнього татуювання “PINGERE”

Інтерв'ю  з власницею студії татуажу та художнього татуювання

Татуаж та татуювання у нас час вже давно стали мистецтвом, актуальним і витребуваним серед суспільства. Це як картина, тільки замість полотна – шкіра людини. У тих хто збирається зробити татуаж або татуювання завжди багато запитань. Редакція порталу TuT-UA.com поспілкувалася з Юліанною Туліновою – власницею студії татуажу та художнього татуювання “PINGERE” (www.pingere.com.ua) і дізналася про усі тонкощі цієї справи.

Як давно Ви займаєтесь мистецтвом тату та татуажу, скільки років існує студія?

Все почалося з того, що 8 років тому один мій знайомий татуювальник запропонував навчити мене своїй справі. Мені завжди цікаві нові знання. Ніколи не знаєш, що може знадобитися в житті. У той момент я працювала в абсолютно іншій сфері, але через рік моє життя склалося так, що я вирішила почати свою справу і тут мені дуже знадобилися отримані знання. Я зайнялася перманентним макіяжем. Згодом клієнти стали задавати запитання про тату і я опинилася в ситуації, коли мимоволі мені довелося шукати майстрів, щоб задовольнити запити клієнтів.

 Мода постійно змінюється, диктує нові правила, що можете сказати про тату, які тенденції зараз у моді?

Ви маєте рацію у сфері татуажу і татуювання також є свої тенденціі. Наприклад татуаж на сьогоднішній день, нарешті, перестав бути “бойовим макіяжем” а став природним, натуральним, непомітним. І тут моду диктують клієнтки, які хочуть прокинутися вранці, піти в спортзал, вийти на пляж і виглядати красиво і природно. Так щоб ніхто не помітив, що вони нафарбовані. І на щастя на сьогоднішній день палітра пігментів дозволяє досягти приголомшливих результатів. Те ж стосується і татуювань. Часто моду диктують клієнти. Наприклад одна моя клієнтка з Німеччини розповіла, що там зараз дуже популярні рукава, причому часто це просто суцільне фарбування у чорний колір. Наші клієнти не такі радикальні, у нас зараз скоріше в моді мінімалізм, акварель і реалізм. Ну і звичайно написи, які, думаю, ніколи не вийдуть з моди.

Тату – це насамперед мистецтво, кожна робота – це картина, які з замовлень Вам запам’яталися найбільше?

Моя спеціалізація – татуаж. Але, повірте, це теж мистецтво. Необхідно бачити пропорції особи, розуміти яка форма брів, стрілок, губ прикрасить клієнтку. Іноді доводиться переконувати. На щастя, більшість моїх клієнток в результаті дуже задоволені моєю работою. У нашому бізнесі взагалі краща реклама – “сарафанне радіо”. Тату – це мистецтво. І майстри, з якими я співпрацюю підходять до своєї роботи саме з цієї позиції. Кожна робота по своєму унікальна. Мені дуже імпонує те, що всі роботи унікальні, в одиничному екземплярі. Навіть, коли клієнт приходить з готовим ескізом з інтернету – майстер змінює якісь деталі.

Татуаж обличчя – давно і міцно зайняв свою позицію на ринку краси, наскільки він довго тримається на шкірі та яка з областей татуажу обличчя найбільше користується попитом судячи з Вашого досвіду?

Раніше татуаж робили звичайними фарбами для татуювання. Такий татуаж буде з Вами навічно. Його відлуння ми бачимо у вигляді синіх і рудих брів, які аж ніяк не прикрашають обличчя. На щастя на сьогоднішній день існує чудова палітра татуажних пігментів, в основі яких рослинні компоненти. Звичайно, такий татуж тимчасовий і термін його носіння індивідуальний. В середньому 1-3 роки. Залежить від інтенсивності кольору, імунної та лімфодренажної системи, активного способу життя. Найпопулярніша позиція, звичайно, брови. Адже саме вони формують все обличчя, погляд, допомагають виглядати молодше. Але татуаж губ та повік також популярний, особливо останнім часом, коли клієнтки зрозуміли, що за рахунок форми можна зробити губи більш пухкими і чуттєвими, а очі виразними. При цьому можна економити масу часу вранці і не хвилюватися, що татуаж попливе.

Татуаж брів – поширена процедура, адже це гарно і практично, можна скорегувати форму і забути про щоденне фарбування. Чи боляче клієнту при виконанні процедури? Що можете сказати про форми, є якісь тенденції, яким слідують українки чи усе виключно індивідуально?

Звичайно, татуаж брів – це окремий параграф. І вони схильні до впливу моди. Але в плані татуажу я б не радила слідувати виключно тенденціям: мода мінлива, а татуаж не витреш. Я завжди намагаюся малювати форму, яка пасує до обличчя, а не є “трендом”. Бувало і так, що я переконувала клієнтів щодо ширини і форми брів і потім чула вдячність. Відносно больових відчуттів – брови найбільш
безболісна позиція, але на сьогоднішній день існують чудові анестетики, розроблені спеціально для татуажу, так що мої клієнти встигають навіть поспати.

Що думаєте про конкуренцію у Вашій галузі?

Думаю, конкуренція – це двигун кожної сфери. Вона змушує майстрів вдосконалюватися або викидає їх з ринку. По-справжньому розумні майстри завжди будуть затребувані. Мої клієнти ходять до мене роками і приводять своїх друзів, родичів, коллег. В загальному приходять цілими сім’ями та офісами.

Окрім послуг татуювання та перманентного макіяжу, студія ще має школу, де здійснюється навчання спеціалістів, скільки триває навчання та які сертифікати отримують учні після закінчення?

На сьогоднішній день “PINGERE” – це торгова марка, яка має широкий спектр послуг, в тому числі і навчання, яке проводиться індивідуально, що називається “до переможного кінця”. Учень отримує диплом тільки тоді, коли я розумію, що мені не буде соромно за його роботу. І можу сказати, що мої учні навіть відразу після навчання працюють якісніше, ніж деякі майстри зі стажем. Що дуже важливо оскільки, звичайно, диплом міжнародного зразка з мокрою печаткою та іншими атрибутами важливий, але в нашій сфері найкраща реклама сарафанне радіо. За всю мою кар’єру про наявність у мене диплома запитали лише двічі. Можна всю стіну завісити дипломами, але якщо Ваша робота не викликає захоплення – до Вас не будуть приходити.

8. Які плани на майбутнє у студії?

Про плани поки промовчу. Скажу тільки, що розвиток і процвітання в планах у будь-якої студії.

14885716_709436599210552_463158686_n

14885882_709436389210573_526390970_n

Pin It

Comments are closed.