Росіянам возять питну воду у … асенізаторі

Росіянам возять питну воду у ... асенізаторі
© Фото з сайту bk55.ru

Жителі селища Сиропятское Корміловскій району Омської області Росії вкрай обурені: місцева влада налагодили їх безперебійне постачання питної води з ароматом фекалій. Причина проста: її привозять в селище в асенізаторської автоцистерні, до того ж – не дуже добре помитий. Цікаво, що, незважаючи на дивний присмак, неприємний запах і народне обурення, безкоштовну воду охоче розбирають – адже іншої альтернативи немає.

Проблеми у жителів Сиропятского почалися після того, як єдиний водозабір, засмоктує воду з річки Омь, засмітився. Місцеві комунальники спробували прочистити його, вставивши всередину іншу трубу, що, втім, остаточно розвалили стародавня споруда. Після цього водопровід в Сиропятском зовсім перестав працювати, а жителям стали привозити питну воду в асенізаторської автоцистерні – іншого транспорту просто не знайшлося.
жителям стали привозити питну воду в асенізаторської автоцистерні
– Водій цього автомобіля пояснив що воду він набирає в розривах трубопроводу, – розповіла журналістам місцева мешканка на ім’я Олена. – Простіше кажучи, вони відкачують воду на місцях проривів і везуть до нас. Але цією водою навіть посуд мити неможливо – надто різкий і неприємний фекальний запах. Вчора, наприклад, чоловік набрав у цього автомобіля дві 20-літрові бутлі, проте їх, судячи з усього, доведеться просто викинути. Я подзвонила начальнику місцевого водоканалу. Він відповів, що чиста питна вода у них також є, але її, на відміну від привезеної в асенізаторів, доведеться вже купувати – по 2 рубля за літр. Це для нас дуже дорого.
У підсумку всім 1700 жителям селища, що залишився без водопроводу, доводиться задовольнятися водою з цистерни-асенізатора. Коли полагодять злощасний водозабір – невідомо, а гадати місцеві комунальники навіть не беруться: на ремонт банально немає коштів.

Pin It

Comments are closed.