В Орегоні противники Трампа розгромили півміста, поліція не може стримати протести

В Орегоні противники Трампа розгромили півміста, поліція не може стримати протести

У штаті Орегон, в місті Портланд, «анти-Трамп протест» переріс у масові безпорядки, поліція не може стримувати людей, які по суті вже розгромили пів міста.

Офіційної реакції американської влади поки – не має, тим часом у соціальних мережах наочно показують масштаби народного бунту.

Портландський «анти-Трамп протест» перетворюється в хаос, а анархісти громлять автомобілі і автобусні зупинки, передає у соціальній мережі місцевий журналіст Майк Бівінс.

Правоохоронці лише коментують акцію протесту, яку від самого початку не визнавали мирною, однак не кажуть про свої подальші дії чи то розпорядження від влади штату Орегон.

«Масова кримінальна і небезпечна поведінка, протести кваліфікують як заворушення. Натовп попереджено», – повідомляє місцева поліція в Twitter.

У поліції повідомили, що протестувальники б’ють скло, кидають у поліцейських різні предмети, погрожують, пошкодили більше 10 машин і нападають на водіїв, які опинилися на шляху натовпу.

Видання «The Oregonian» кілька годин тому написало про те, що влада все ж вирішила діяти радикальними методами. Для придушення протесту в штаті запропонували використовувати спецзасоби.

Поки ж відомо про те, що мирних демонстрантів, поліція попросила переміститися на одну з площ в центрі міста.

Нагадаємо, масові протести в США почалися після того, як стала очевидною перемога на виборах Дональда Трампа. Акції відбулися у десятках міст. Багато протестів було в містах з великими демократичними основами – в Атланті; Остіні, штат Техас; Бостоні; Чикаго, Денвері; Філадельфії; Портленді, штат Орегон; Сан-Франциско, Сіетлі та Вашингтоні. У Чикаго CNN нарахував декілька тисяч протестувальників, які перекрили вулицю на півмилі.

Pin It

Comments are closed.