На Чонгарі будують вежу, яка буде вести мовлення на окупований Крим

На Чонгарі будують вежу, яка буде вести мовлення на окупований Крим

На кордоні з окупованим Кримом, в селищі Чонгар Херсонської області, почали будівництво радіовежі, що дозволяє передавати українське мовлення на анексований півострів. Монтажні роботи почалися в п’ятницю, 2 грудня, повідомляє на своїй сторінці Facebook заступник міністра інформаційної політики Антон Біденко.

“На Чонгарі, початок монтажу 150-метрової вежі. Звідси скоро буде мовлення на Крим”, – пише на сторінці в соціальній мережі політик.

Через деякий час заступник міністра поділився інформацією про встановлення другої секції конструкції.

“Друга секція встановлена”, – додав він.

У квітні 2016 року член Нацради України з питань телерадіомовлення Сергій Костинський розповів про намір побудувати в Чонгарі, в районі адміністративного кордону з окупованим Кримським півостровом, 150-метрову радіовежу. “Наше завдання полягає в тому, щоб забезпечити хоча б частину території Криму FM-сигналом”, – зазначив він.

У червні 2016 року Костинський розповів про намір України збільшити мовлення на територію незаконно анексованого РФ Криму і запустити чотири сигнали українських радіостанцій.

26 травня 2016 року представники Херсонської обласної державної адміністрації заявили, що з території материкової частини України почали подавати радіосигнал на територію Криму в тестовому режимі. За даними адміністрації, в Криму українське радіо УР-1 веде мовлення на частоті 101.4 FM, а на приймачах хвилі підписано “Слава Україні!”.

Pin It

Comments are closed.