ЄС надасть Україні 60 млн євро на розвиток прикордонного співробітництва

ЄС надасть Україні 60 млн євро на розвиток прикордонного співробітництва

Уряд ухвалив розпорядження, що дозволить укласти з Європейською комісією угоду про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва “Україна – Румунія 2014-2020 роки”. Угодою передбачена реалізація за рахунок грантової допомоги ЄС спільних проектів країнами-учасницями програми в напрямках “підтримки місцевої культури та збереження історичної спадщини, підтримки освіти, досліджень та інновацій, викликів у галузі безпеки та охорони правопорядку, поліпшення інфраструктури прикордонних регіонів”. Загальний бюджет програми – 60 млн євро.

У Кабміні очікують, що виконання програми прикордонного співробітництва сприятиме “ефективному і взаємовигідному співробітництву прикордонних регіонів України та Румунії шляхом реалізації спільних проектів; обміну досвідом та кращими практиками між країнами-партнерами у різних сферах для сприяння вирішенню загальних проблем розвитку”.

Також відзначається, що це сприятиме залученню додаткових ресурсів для збалансованого розвитку і підвищенню конкурентоспроможності прикордонних регіонів України та реалізації ініціатив місцевих громад в Україні.

Pin It

Comments are closed.