Світ чекає технологічний бум: названо найбільш очікувані пристрої в 2017 році

Світ чекає технологічний бум: названо найбільш очікувані пристрої в 2017 році

Інтернет-видання CNET підготував короткий перелік деяких з найбільш очікуваних нових пристроїв і технологій цього року.

Мабуть, найбільш очікуваним апаратом буде iPhone 8 від компанії Apple. Насправді, назва нової моделі iPhone може відрізнятися, тому що в цьому році компанія святкує 10-річний ювілей і Apple, хоче, щоб ця модель відрізнялася від інших. З чуток, новий iPhone може мати інноваційний екран, більше датчиків і зможе зробити перші кроки у віртуальній реальності.

Багато очікують виходу саме Samsung Galaxy S8. Samsung кидає багато зусиль на створення свого нового флагмана, який повинен повернути інтерес споживачів до компанії після провалу останнього з загоряннями батарей. Телефон, як очікується, можна буде використовувати в якості настільного комп’ютера з клавіатурою, монітором і мишею.

В цьому році Nintendo повернеться на ринок ігрових консолей. Це досить цікава платформа, яка буде включати в себе «таблетки», мобільні джойстики, док-станцію і зможе працювати в різних режимах. Воно буде спрямовано на ринок мобільних ігор.

Пізніше в цьому році вийде нова версія консолі Xbox. Вона буде мати більш потужне апаратне забезпечення, а відповідно з Microsoft, стане найпотужнішою ігровою консоллю в історії. Вона буде зосереджена на віртуальній реальності і іграх самого високого класу.

Також в цьому році будуть ряд інших інновацій. Amazon випустить голосовий помічник Alexa. Windows 10 – отримає багато оновлень, в тому числі і для 3D-обробки даних.

Pin It

Comments are closed.