В 2019 році з’явиться позашляховик Mercedes-Maybach

В 2019 році з'явиться позашляховик Mercedes-Maybach

Новинку вирішено будувати на основі моделі GLS наступного покоління з унікальними дизайнерськими рішеннями, які можна спостерігати у концептуального купе Maybach 6.

Видання Autocar з’ясувало у співробітників Mercedes-Benz, що позашляховий «Майбах» буде побудований на новій платформі з високою часткою високоміцних марок сталі й алюмінію в конструкції кузова, а також кузовними панелями з легких композитів. При цьому на тлі звичайного GLS третього покоління люкс-позашляховик буде виділятися збільшеною колісною базою, інший гратами радіатора, фарами з оригінальним компонуванням, іншим «малюнком» задніх ліхтарів, а також великою кількістю хромованих накладок, вставок і окантовок.

Позашляховик отримає розкішний інтер’єр і недоступні для пересічних «Мерседесів» опції. Ще однією істотною відмінністю Maybach стане конфігурація сидінь – якщо в GLS можна буде посадити від п’яти до семи осіб (у версії з трьома рядами крісел), то у Maybach буде виключно два ряди крісел (чотирьох – і п’ятимісні конфігурації). В умовно «доступних» модифікацій позашляхових Mercedes-Maybach під капотом з’явиться 4.0-літровий твін-турбо двигун V8 з 9-ступінчастим «автоматом» і системою повного приводу. Флагманської версії інсайдери пророкують 6.0-літровий двигун V12, втім ця інформація поки не перевірено.

Запущений в 2015 році седан Mercedes-Maybach S-Class вже довів, що кошти на його розробку були інвестовані не дарма: за два роки продано понад 15 тисяч примірників. Позашляховий «Майбах» повинен закріпити цей успіх в більш великому сегменті. Він стане конкурентом таким моделям як Bentley Bentayga, Range Rover SV Autobiography Dynamic і Rolls-Royce Cullinan. Очікувана стартова ціна – 170 тисяч євро.

Pin It

Comments are closed.