На столичному вокзалі запрацював пункт для відпочинку воїнів АТО

Пункт для відпочинку воїнів АТО відкрили волонтери на столичному залізничному вокзалі. Він знаходиться на другому поверсі Південного вокзалу. До послуг військових – чай, кава, солодощі, а також бібліотека, підзарядка для мобільних та можливість поспати на керематах. Також там зібрані телефони шпиталів, юристів, центрів допомоги бійцям АТО

Під пункт керівництво віддало кімнату та частину залу очікування. Стіни завішані тут малюнками та великим прапором. Є шафа для книг, стіл.

“Весь наплив бійців є зранку, коли прибувають потяги і вночі. Але все одно в середньому 25-30 солдат приймаємо. Годуємо їх бутербродами, печивом і кавою з чаєм. З собою даємо поїсти в дорогу. Ще тут почитати можна книжки чи газети” – розповідає черговий волонтер Ірина.

Їжу та воду приносять кияни та інші волонтерські організації. Поки пункт працюватиме з 10 дня до 23.00 вечора.

“Поки працюємо так бо не вистачає людей. Нам поки не вистачає волонтерів, які б вночі чергували. Доводиться бігати по вокзалу і ледь не за руку вести сюди солдатів. Ми поки не можемо вивісити банери чи оголошувати по гучномовцю. Треба на це погодження Укрзалізниці. Листи ми написали їм, чекаємо відповіді” – додає волонтер.

Подібні кімнати відпочинку уже майже рік працюють у Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві та Запоріжжі.

Pin It

Comments are closed.