У столиці робочий день хочуть перенести на 10-11 годин ранку

У Києві робочий день хочуть перенести на 10-11 годин ранку.
Причина цього – тліючі торфовища, через які ось уже четвертий день поспіль Київ живе у канцерогенний тумані.
до пише hronika.info, про таку перспективу повідомили в Держсанепідслужбі, пояснивши тим, що зараз концентрація шкідливих речовин у повітрі Києва вище норми.

Санітарні лікарі говорять про те, що зараз дійсно спостерігається збільшення максимально гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі Києва. І уточнюють – переважає, особливо в ранкові години, шкідливий ангідрид сірчистий. З цієї нагоди фахівці радять киянам, які живуть або працюють неподалік від місць горіння, не перебувати на задимлених вулицях в ранкові години, коли йде формування, так званого смогу.

Також в Держсанепідслужбі радять застосовувати профілактичні заходи: вживати природні абсорбенти – пити більше води, а також молочних і кисломолочних продуктів. Якщо погода не зміниться, санлікарі будуть рекомендувати міській владі перенести робочі години на більш пізній термін, тому до 10: 00-11: 00 концентрація шкідливих речовин у повітрі в Києві починає приходити в норму.

Варто нагадати, що в Київській області продовжують горіти торфовища і рятувальники поки не дають втішних прогнозів по їх гасіння.

Pin It

Comments are closed.