Тільки одна версія iPhone 8 отримає скляний корпус і бездротову зарядку

Тільки одна версія iPhone 8 отримає скляний корпус і бездротову зарядку

За даними різних джерел, в цьому році Apple представить одразу три моделі нового iPhone.

Деякі запевняють, що крім 4,7 – 5,5-дюймових версій буде також 5,8-дюймовий з OLED-дисплеєм, вбудованими в екран кнопкою “Додому” і сканером відбитків пальців, а також сенсорними областями замість фізичних кнопок.

Інші впевнені, що нова модель буде з діагоналлю 5-дюймів, але в обох випадках джерела сходяться на тому, що апарат буде прикритий як спереду, так і ззаду склом з металевою рамкою по контуру. Як повідомляє японський блог Macotacara, посилаючись на надійні джерела з Тайваню, тільки 5-дюймовий iPhone отримає скляний корпус, тоді як дві інші моделі будуть виконані з інших матеріалів.

Також у звіті Macotacara говориться, що 5-дюймовий iPhone буде оснащений бездротовою зарядкою, що якраз і пов’язане з використанням скла як матеріалу для задньої кришки.

Цікаво, що інший джерело запевняє, що в новому iPhone не буде вбудованої функції бездротової зарядки, а замість цього Apple випустить чохол з індукційною котушкою. Також повідомляється, що моделі цього року Apple більше не буде комплектувати перехідником з Lightning на стандартний 3,5-мм роз’єм для навушників. Поки всі чутки про нові iPhone не мають ніяких підтверджень – навіть неофіційних у вигляді шпигунських фото або рендерів чохлів гаджетів.

Pin It

Comments are closed.