В Італії прибиральниця знищила витвір мистецтва

Незвичайним конфузом обернулася виставка в галереї сучасного мистецтва “Музеон” італійського міста Больцано. Прибиральники сплутали один з експонатів зі сміттям і знищили арт-об’єкт, передає The International Business Times.

Автором знищеної інсталяції під назвою “Ми збиралися потанцювати сьогодні ввечері” була група художників з Мілана Голдшмид і Кьяри. В одному з приміщень галереї вони розкидали конфетті, порожні пляшки від шампанського, сигарети і навіть взуття та одяг. За визнанням авторів, так вони хотіли сатирично зобразити пишні вечірки, які удосталь проводилися італійськими політиками в 80-х роках минулого століття.

Робота вийшла настільки переконливою, що прибиральники, які заступили на роботу на ранок після відкриття виставки, вирішили, що цей експонат сучасного мистецтва – не що інше, як наслідки вечірки з нагоди відкриття нової експозиції. І без будь-яких коливань прибрали весь безлад.

“Звичайно, ми попередили обслуговуючий персонал не прибирати арт-об’єкт, – прокоментувала інцидент куратор галереї Летиція Рагалия. – Ми попросили прибрати лише у фойє, де й проходив захід з нагоди відкриття експозиції. Очевидно, вони взяли інсталяцію за фойє”. При цьому Рагалия пообіцяла відновити арт-об’єкт по фотографіях, зробленим у вечір відкриття.

Pin It

Comments are closed.