На Шулявці у Києві побудують трирівневу дорожню розв’язку

Департамент містобудування та архітектури замовив проект транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги та вулиці Гетьмана і Довженка у Києві, передає прес-служба КМДА.

За результатами відкритих торгів розробником першої стадії проектування визначено ВАТ «Київсоюзшляхпроект». Дана організація повинна розробити проект трирівневої транспортної розв’язки біля метро «Шулявська» з реверсивним розподільним кільцем.

У КМДА нагадали, що Шулявський шляхопровід знаходиться в аварійному стані і після низки пожеж частково втратив несучу здатність. Крім того, цей транспортний вузол надзвичайно перевантажений і потребує збільшення пропускної здатності.

Зараз Шулявська транспортна розв’язка пропускає трохи менше 13 000 автомобілів на годину. Результати моделювання і експерименту показали, що трирівнева транспортна розв’язка буде пропускати майже вдвічі більше – до 21 тисячі автомобілів на годину.

Крім того, транспортна розв’язка враховуватиме потреби велосипедистів, а пішохідні і транспортні потоки будуть повністю розведені на різних рівнях.

Pin It

Comments are closed.