Печиво з “Титаніка” продали за $ 23 000

Печиво-крекер із затонулого в 1912 році лайнера «Титанік», яке виявилося в одній із врятованих шлюпок, продали за 23 тисячі доларів. Про це пише The Mirror.

Печиво пішло з торгів на аукціоні Henry Aldridge & Son в Девайзесе, Англія. Покупцем став колекціонер з Греції, ім’я якого не називається.

Як повідомляє видання, крекер із затонулого судна виявився найдорожчим в історії.

Останні сто років хлібобулочний виріб марки Pilot виробництва компанії Spillers and Bakers зберігалося в якості сувеніра. Печиво зберіг Джеймс Фэнвик, пасажир пароплава «Карпатія», екіпаж якого прийшов на допомогу тим, хто вижив після затоплення «Титаніка». Фэнвик тримав крекер в конверті, разом з оригінальною запискою: “Печиво з рятувальної шлюпки “Титаніка”, квітень 1912″.

Найбільший океанський лайнер свого часу «Титанік» здійснював трансатлантичний перехід з Саутгемптона, Великобританія, Нью-Йорк, США. В ніч з 14 на 15 квітня 1912 року корабель зіткнувся з айсбергом у північній Атлантиці і через 2 години 40 хвилин повністю затонув. З 2,2 тисяч осіб, що перебувають на борту, врятувалися тільки 712.

Pin It

Comments are closed.