«Мікроблейдинг 6D EYEBROWS» – унікальна авторська методика татуажу Анни Корж

«Мікроблейдинг 6D EYEBROWS» - унікальна авторська методика татуажу Анни Корж

Перманентний макіяж все більше користується попитом серед жінок, однак попри цей факт, багато хто ще боїться цієї процедури. Багато косметологів також, обирають інші більш старі методи, замість сучасних… Журналіст порталу TuT-Ua.com поспілкувалася з Анною Корж, однією з найкращих майстрів татуажу в столиці і дізналася як швидко можна опанувати курс ПМ. Варто зазначити, що Анна має унікальну власну методику. Усі деталі про методику та навчання можна знайти на http://perfect-style.kiev.ua

Анна, як давно Ви займаєтеся перманентним макіяжем та як давно навчаєте татуажу?

Працюю з перманентним макіяжем вже 1,5 року, комусь може здатися що це дуже мало. І я можливо погоджуся, але перманентний макіяж це моє покликання. Мої результати та робота, найголовніший показник умінь і досягнень.

В чому унікальність «Мікроблейдинг 6D EYEBROWS», розкажіть про авторську методику.

Дана техніка максимально натуральна і наближена до природного вигляду брів. Я відвідала багато майстер-класів і навчальних курсів по ПМ. Після даних навчань я вивела свою методику навчання і свою техніку нанесення волосків, яку розповідаю на своїх курсах.

Як довго триває навчання?

Є два види базового навчання: 3 дні курс інтенсив і 5 днів той же базовий курс але більш затяжний. Інформації учень отримує максимум, але не завжди в учениць з інших міст, є можливість відвідувати 5 денний курс. Саме тому вигадала курс інтенсив. Жодна учениця не йде з порожнім багажем!

Як проходить екзамен?

Іспит це індивідуальне відпрацювання ученицею даної техніки, надання форми, дотримання всіх правил і практичне відпрацювання на моделі. Жива дівчина з природною асиметрією, багато шкіл дає відпрацювання на латексі але це не показник придбаних навичок учениць.

Який документ отримує студент після проходження курсу?

Студенту по закінченню видається сертифікат про отримання звання майстра в сфері ПМ, про те що він прослухав і практично відпрацював базовий курс.

Існує міф, що татуаж – це боляче і більшість жінок, бояться робити татуаж саме через це, а що скажете Ви, наскільки болісною є ця процедура?

Техніка дуже поверхнева, вноситься в базальний шар шкіри в епідермісі. Дуже легка і мало відчутна процедура, звичайно в процесі використовується аплікаційна анастезія (первинна і вторинна) але якщо ж у клієнта є алергія на той чи інший складовий компонент в анестетику, то процедура проводиться без його використання. Всі наші клієнти кажуть, що це абсолютно безболісно і терпимо.

Як довго тримається перманентний макіяж, та як часто потрібно робити корекцію?

Перманентний макіяж розрахований на період від року до двох років, носка залежить як від метоболизму так і від способу життя. Багато різніх факторів впливає на перманентний макіяж, але якщо дотримуватися всіх рекомендацій по догляду то він збережеться макимально на довго. Корекція необхідна в період 4-6 тижнів після першої процедури, ми корегуємо по всім побажанням клієнта брови і додаємо їм насиченість, для цього і необхідна корекція.

«Мікроблейдинг 6D EYEBROWS» - унікальна авторська методика татуажу Анни Корж

«Мікроблейдинг 6D EYEBROWS» - унікальна авторська методика татуажу Анни Корж

«Мікроблейдинг 6D EYEBROWS» - унікальна авторська методика татуажу Анни Корж

Pin It

Comments are closed.