Інтерв’ю з власницею косметологічної клініки Masterliness

Інтерв'ю з власницею косметологічної клініки Masterliness

Кожна жінка мріє бути гарною та успішною… Сьогодні ми познайомимо Вас з Лейлою Анаєвою засновницею та власницею популярної столичної косметологічної клініки “Masterliness”. Своєю історією успіху та особливостями якості надання косметологічних послуг вона поділилася в ексклюзивному інтерв’ю для порталу TuT-Ua.com

Детальніше про клініку та перелік послуг можна дізнатися на офіційному сайті: http://masterliness.com.ua

Як та коли з’явилася ідея заснувати клініку?

Ідея заснувати власну клініку зародилася, десь приблизно коли мені було 20 років, тоді я навчалася в інституті. Після закінчення навчання я дуже швидко просунулася у кар’єрі, однак цю ідея я виношувала понад 20 років. Коли я вже зрозуміла, що вже реально готова це зробити – я це зробила. Вважаю, що кожна така мрія, ідея має мати виражену основу та чітку позицію для реалізації.

Чи вдалося Вам реалізувати усе, про що мріяли?

Я в процесі, рухаюся до поставлених цілей. Моя мета, створити такі послуги – щоб це було професійно, якісно і доступно.

Коли людина довгий час не зважаючи ні на що йде до своєї мети, досить часто натрапляє на критику зі сторони оточуючих. Як ставляться до Вас близькі, підтримують, чи доводилося натрапляти на критику?

Так, мене критикували і критикують до цих пір, друзі, родичі, а найбільше – колеги. Я іноземка, родом з Туркменістану, інколи мене сприймають як чужу, але я полюбила Україну, вона стала мені рідною. Клініка “Masterliness” відкрилася у 2014 році, після відкриття я близько 6 місяців перебувала у депресивному стані, оскільки дуже близько сприймала усю критику, яку чула на свою адресу. У нас у під’їзді працює консьєрж, одна бабуся, якось я поверталася до дому, з сльозами на очах від стресу, вона помітила мій сум і сказала: “Дівчинко моя, запам’ятай важливу річ – чим більше у тебе буде звершень у житті, тим більше ти чутимеш різку критику на свою адресу”. Фраза цієї бабусі вплинула на мене дуже позитивно, я намагаюся просто не зважати на необ’єктивну критику і робити свою справу.

Яка процедура в даний момент є найбільш популярною серед українських жінок?

Ми позиціонуємо себе як інноваційна клініка. До переліку наших послуг входять усі передові сучасні практики які є у світі на даний момент. Що ж стосується цін – вони цілком демократичні. Бо ми завжди лояльні, завжди компромісні, ми готові зробити якісь особливі пропозиції, знайти індивідуальний підхід для клієнта. Ми хочемо щоб кожна жінка, яка хоче обслуговуватися у нас, могла собі це дозволити! Політика клініки – людина, яка переступила наш поріг повинна полюбити нас і залишитися з нами назавжди! Задоволений, щасливий клієнт – наша основна ціль. В нашій роботі з усіх засобів реклами найкращий – це сарафанне радіо.

Українські жінки – справді найвродливіші у світі і я вважаю, що жінка має знаходити час для догляду за собою. Обличчя жінки і обличчя будь-якої людини – це однозначно наша візитна картка, оскільки як би там не було, але спершу нас сприймають по зовнішньому вигляду, отож зовнішність – це невід’ємний елемент для успіху в кар’єрі і взагалі у житті.

Чи слідкуєте ретельно за усіма новими технологіями?

Так, на сьогоднішній день я намагаюся, не пропустити жодного міжнародного конгресу. Медицина настільки стрімко зараз розвивається, що якщо ти буквально на тиждень кудись зник – ти вже можеш пропустити багато змін у своїй сфері! Слід зазначити, що зараз дуже грамотні пацієнти, вони постійно щось читають, вони в курсі усіх новинок… Якщо до тебе приходить пацієнт і запитує щось про нові технології, а ти не знаєш відповідь – то який ти тоді спеціаліст? Отож ми мусимо постійно ретельно слідкувати, та оновлювати знання!

Для будь-якого бізнесу завжди дуже важливо мати професійний та надійний персонал, як у Вас з цим?

Клініку було відкрито офіційно 19 червня 2014 року, перший рік у мене змінювався персонал кожні 3-4 місяці, але зараз вже практично рік, як сформована команда і ця команда працює дуже добре, я задоволена таким результатом!

Ви часто буваєте закордоном, наскільки різка різниця в рівнях косметологічних клінік наприклад між Україною та країнами ЄС?

Високого рівня клінік такого як наша, насправді мало, і мало навіть як у Києві, так і у країнах Європи. Наприклад я часто буваю у Німеччині та Австрії і навіть інколи працюю там, вони дуже задоволені рівнем надання послуг. Але якщо взяти до уваги рівень знань українських лікарів – то він значно випереджує колег з ЄС. Лікарі з інших країн мають знання більш вузьконаправлені, водночас як українська медична освіта дає знання широкого спектру, окрім того українські спеціалісти постійно підвищують кваліфікацію.

Що думаєте про конкуренцію, давайте візьмемо столицю, не будемо брати весь український ринок?

Високоякісних клінік мало, але багато салонів. В Києві усі намагаються знайти свою фішку і конкуренція – це чудова штука, бо вона тримає твій бізнес завжди в тонусі! Я постійно слідкую за розвитком індустрії, аналізую ринок і намагаюся завжди вигадати якісь оригінальні пропозиції.

Вище Ви сказали, що у кожної клініки або салону є своя фішка, а яка фішка у “Masterliness”?

На даний момент ми влаштовуємо бранч 2 рази на місяць для наших клієнтів. Бранч буває різним, це зараз дуже модна штука, у нас – це бранч експрес-догляд. До нас приходять усі клієнти, які у нас будь-коли обслуговувалися і двічі на місяць можуть отримати безкоштовне обслуговування. Нам подобається дарувати людям хороший настрій і демонструвати рівень якості процедур та надати можливість перевірити результат.

Які Ваші плани на майбутнє?

Мене дуже радують нові реформи українського уряду і я дуже сподіваюся, що наша співпраця з ЄС буде й надалі продовжуватися і вона буде плідною. Взагалі Україна робить зараз великі кроки в майбутнє, я щиро сподіваюся, що так триватиме й надалі! Мої плани – це розширення бізнесу за межами України. Можливо це будуть спільні проекти, в 2 країнах, ми вже працюємо над цим. Я сподіваюся, що згодом українська клініка “Masterliness” буде відомою і в деяких країнах ЄС – це моя ціль! І звісно також ціль – це розвиток, нове обладнання, підтримка нових технологій, щоб йти завжди в ногу з часом!

Інтерв'ю з власницею косметологічної клініки Masterliness

Інтерв'ю з власницею косметологічної клініки Masterliness

Pin It

Comments are closed.