Особам, що воювали проти сил АТО в 2014, не видають “посвідчення учасника бойових дій”, – ГУР

Фото: війна на Донбасі (mil.gov.ua)

Поширюється невдоволення діями командування російських окупаційних військ

Особам, що залучалися до ведення бойових дій проти сил антитерористичної операції (АТО) у 2014 році, не видають “посвідчення учасника бойових дій”. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Між військовослужбовцями з’єднань і частин 1 та 2 АК поширюється невдоволення діями командування російських окупаційних військ, що насамперед викликано черговими спробами приховування участі у бойових діях громадян РФ (відсутністю відповідних пільг) та поборами грошового забезпечення. Так, особам, що залучалися до ведення бойових дій проти сил АТО у 2014 році, не видають “посвідчення учасника бойових дій” для приховування факту їх участі у збройному конфлікті на тимчасово окупованих територіях Сходу України”, – вказано у повідомленні розвідки.

Крім того, встановлено, що під час перевірки з’єднань та частин 1, 2 АК комісією Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ офіцери 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) здавали власні кошти на “організацію відпочинку” членів комісії.

 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 17 липня Між військовослужбовц…

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 17 липня 2017 р.

Pin It

Comments are closed.