Зоозахисники висміяли циркачів біля АП

Сьогодні, 28 липня, 2017 року, у Києві, під будівлею Амдміністрації Президента України зоозахисники провели акцію “Підпис врятує життя”.

Ціллю акції було підписання Порошенком законопроекту №5119-1, про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Президент має поставити свій підпис до 1 серпня (оскільки закінчується термін 15 діб з моменту отримання законопроекту).

Активісти, що зібралися, зробили певний акцент на використанні тварин у цирках для шоу, слід зазначити, що в Україні розгорнута ціла компанія по боротьбі за права тварин у цирках, на акції було чимало плакатів з закликами припинити експлуатацію та знущання над тваринами задля розваг.

Як виявилося сьогодні під АП це був не єдинний мітинг, зовсім поруч, стояли так звані “захисники цирків”, які вимагали накласти вето на закон про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами, оскільки на їхню думку, це завдасть економічної шкоди українським циркам.

Два табори розділяли лічені метри… Зоозахисники влаштували “циркачам” хвилину сорому і кидали у їхній бік гривневі купюри номіналом 1, 2 та 5 гривень, сканували “ганьба”.

Pin It

Comments are closed.