Порошенко не відкидає можливості проведення наступних змагань “Ігор нескорених” в Україні

Фото: “Ігри нескорених” (president.gov.ua)

Для цього українська команда має показати хороший результат

Петро Порошенко на тренуванні представників національної збірної команди України, яка візьме участь у міжнародних змаганнях “Ігри нескорених” – світової першості серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали поранень під час виконання свого обов'язку, зазначив, що наступні змагання можуть провести в Україні. Про це повідомляє сайт АПУ.

Президент повідомив, що вже обговорював з профільним міністром питання можливості проведення таких змагань в нашій державі. За його словами, якщо українська команда гарно виступить, Міністерство молоді та спорту має  підготувати відповідні умови для участі Києва у визначенні наступної черговості приймаючої сторони “Ігор нескорених”.

“Я не виключаю, що колись, в одну із майбутніх “Invictus games”, ми зробимо все, щоб вони пройшли в Києві і щоб у Києві, на українській землі, ми захищали честь України”, – додав він  

Також Порошенко закликав підтримувати команду українських воїнів, які проявили себе не лише на фронті. 

“Ігри нескорених” (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов'язку. Засновані британським принцом Гаррі. Перші Ігри відбулися 2014 року в Лондоні. У 2016 році “Ігри нескорених” пройшли в Орландо (США), а у 2017 року військові спортсмени зустрінуться в Торонто. Турнір пройде з 24 по 30 вересня, участь в ньому візьмуть понад 550 поранених бійців з 17 країн, що змагатимуться у 12 адаптивних спортивних дисциплінах. Україна вперше отримала право взяти участь в “Іграх нескорених” у 2017 році в Торонто, як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу.

Фото: “Ігри нескорених” (president.gov.ua)