Срна здав позитивний допінг-тест, – джерело

Фото: Даріо Срна (shakhtar.com)

Хорват здав позитивний допінг-тест на одному з українських контролів

Капітан донецького “Шахтаря” Даріо Срна провалив один з допінг-тестів, який взяли навесні 2017 року. Про це повідомляють Sportske Novosti.

Всього в цій частині сезону Срна пройшов 4 або 5 допінг-тестів. Передбачається, що хорват здав позитивний допінг-тест на одному з українських контролів, так як в цей період не виступав за “Шахтар” в єврокубках.

Раніше ряд українських ЗМІ поширили інформацію, що у Срни виявлена ​​позитивна допінг-проба. Крім того, футболіст, незважаючи на статус основного гравця донецького клубу, пропустив останній матч проти “Чорноморця” (0:0) в 9 турі УПЛ.

Тренер “Шахтаря” Паулу Фонсека після матчу пояснив відсутність хорвата необхідністю ротації. Наступний матч “Шахтар” зіграє проти “Зірки” 23 вересня о 10 турі УПЛ.

Якщо дійсно одна з проб допінг-тесту Срни виявилася позитивною, ФФУ зобов'язана сповістити про це WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство). Після цього організація протягом 10 днів зобов'язана повідомити клуб і самого гравця про розслідування в цій справі і повторити допінг-тест.

Pin It

Comments are closed.