У Києві пройдуть відкриті змагання вуличного спорту Steel Workout Show від Comfy і Samsung

У Києві пройдуть відкриті змагання вуличного спорту Steel Workout Show від Comfy і Samsung

Цієї суботи, 23 вересня, о 15:00 на парковці ТЦ «Гродок» (вул. Степана Бандери, 23) пройде Steel Workout Show – відкриті змагання з елементами шоу популярного вуличного виду спорту – воркауту. Організаторами заходу виступили мережа техніки та електроніки COMFY і компанія «Samsung Electronics Україна».
 
Захід проходить за участю міжнародної організації Street Workout, під керівництвом Дениса Мініна. Мета заходу – популяризувати здоровий спосіб життя завдяки наочному прикладу «вуличних» спортсменів зі світовим ім’ям. Steel Workout Show вже з успіхом пройшов в Дніпрі та Харкові.

Кожен бажаючий зможе взяти участь в змаганнях і поборотися за головні призи – смартфони з металевим корпусом Samsung J7 і фітнес-браслет Сharm Blue. Для цього потрібно пройти реєстрацію у адміністратора перед початком заходу. Змагання будуть проходити в двох різних номінаціях – серед дівчат і хлопців, незалежно від вікової категорії.

Денис Мінін – ідеолог і керівник міжнародного руху Street Workout проведе відкрите тренування і розповість, як правильно займатися спортом в «вуличних» умовах.

«Ми запрошуємо всіх, хто любить спорт і особливо тих, хто тільки мріє його полюбити і сформувати сталевий корпус на Steel Workout Show. Адже спорт – це не тільки корисно і красиво! Завдяки своїй фізичній підготовці ви зможете виграти чудові гаджети, щоб планувати і контролювати свої тренування. Приходьте просто підтримати українських чемпіонів світу і подивитися показові виступи наших спортсменів» – запрошує голова міжнародної організації Street workout Денис Мінін.

Steel Workout Show – тур по містах України, який відвідає наступні міста – Львів (24/09) і Одеса (30/09).

Pin It

Comments are closed.