“Зірковий шлях”: Полякова та Сумська поділилися секретами краси


Фото: Ведучі проекту “Зірковий шлях” (прес-служба)

“Зірковий шлях”, який виходить по будням о 09:15 на каналі “Україна” з ведучими Олександром Скічком та Альоною Вінницькою, дізнався, як тримають себе в неперевершеній формі українські зіркові матусі

Ольга Сумська у свої 51 вже має двох дорослих доньок та навіть онуку, однак зовні вона виглядає наче ровесниця своєї старшої дочки.

“Сьогодні це не секрет, що потрібно підтримувати себе в формі за допомогою професіоналів. І я дуже шаную якісні процедури. Підколоти після 45 років якісь вітаміни, наповнити шкіру колагеном та вологою за умови фінансової спроможності потрібно обов’язково”, – порекомендувала Ольга.

У той же час акторка зазначила, що серед її друзів є багато й таких, хто у свої 70-80 років виглядає неперевершено без будь-яких процедур.

Фото: Ольга Сумська (Instagram/olgasumska)

“Щоденний догляд за собою: велика кількість води, фізичні вправи, пробіжка, басейн. Якщо все це робити в комплексі, то можна дати фору молодим”, – додала зірка.

Ольгу Полякову, в свою чергу, доволі часто плутають з її дочкою. Співачці 33 роки, однак вона не вважає себе дорослою і виглядає дійсно неперевершено.

“Я вмію радіти дрібницям. Для мене в моєму непростому графіку життя стали цінними найпростіші речі: вечір в колі сім’ї, смачна вечеря”, – поділилася співачка.

Фото: Оля Полякова (Instagram/polyakovamusic)

Зірка порадила всім жінкам любити себе в будь-якому віці та стані, оскільки щаслива жінка – успішна жінка.

“Після 30 років йдуть в нікуди усі забобони. Я люблю та обожнюю себе такою, яка я є, тому я й здаюся красивою. Коли ти навчилася приймати себе, чому б мені не фотографуватися без макіяжу. До цього віку ти приймаєш себе, вибачаєш собі всі свої недоліки та вже не соромишся нічого”, – зазначила Полякова.

Pin It

Comments are closed.