Російський співак розкритикував людей, що не прийшли на марш миру в Пітері


Фото: Олексій Лебединський (YouTube.com/Titovas)

Ви хочете, щоб хтось зробив ваше життя краще, наражаючись на небезпеку, а поки ви будете облаштовувати свою хатку?

Російський співак Олексій Лебединський, який активно підтримує Україну, розкритикував людей, які не прийшли на марш миру в Петербурзі. За його інформацією, на мітинг проти війни з Україною прийшли тільки 200 людей з шестимільйонного населення міста. Свою думку артист висловив на Facebook-сторінці.

“На марш миру в Пітері вийшли 200 осіб. Це ті, хто проти війни Путіна з рідною нам Україною і чужої нам Сирією, ведеться за наші ж власні народні гроші. 200!!! – вдивіться в це приголомшливе число совісних і сміливих людей. Якщо ми навіть будемо вважати, що там були тільки корінні петербуржці, то для шестимільйонного міста 200 чесних людей – це небачений цивільний ганьба величезного “цивілізованого” місту, це демонстрація рабства і паплюження людські життя всіх інших мільйонів жителів моєї “культурної”, сука, столиці”, – написав він.

Також співак розлютився, що ніхто з українців, що живуть у Пітері, не прийшов підтримати протест.

“Але ще огидніше, що десятки тисяч українців, що живуть і працюють в Пітері, залишилися сидіти вдома і не вийшли висловити протест. Ось це – шикарний показник рівня духовного блядства і демонстрація “моєї хати скраю”.
Ви хочете, щоб хтось зробив ваше життя краще, наражаючись на небезпеку, а поки ви будете облаштовувати свою хатку? Ні вже, будьте ласкаві, підіть до хуїв собачим. Я переживаю і буду переживати за життя і становище тих, у кого є совість і співчуття. Решта – суще гівно, а на гівно мені плювати”, – підсумував артист.

Скріншот (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Pin It

Comments are closed.