У Києві пройде конкурс яскравих виконавців «LORDMUSIC TALENT 2017»

У Києві пройде конкурс яскравих виконавців «LORDMUSIC TALENT 2017»

Студія звукозапису і лейбл «LordMusic», вже не один рік співпрацює з багатьма артистами України та країн СНД, шукає нових потенційних зірок, талановитих і унікальних виконавців будь-якого віку, з метою подальшої співпраці та підкорення «музичного Олімпу» вітчизняного шоу-бізнесу. Ми шукаємо «свіжу кров» і «нове дихання» сучасної музики!
Доведіть усім, що ви гідні великої сцени і готові поборотися за головний приз конкурсу – авторську пісню від студії “LordMusic”!

Дата проведення: 15 жовтня 2017 (неділя)
Конкурсна програма: 15:00 – 20:00
Гала-концерт та церемонія нагородження: 20:00-21:30
У програму гала-концерту включені і виступи спеціальних гостей Конкурсу – вітчизняних зірок сучасного шоу-бізнесу та діячів мистецтв.
Місце проведення: м.Київ, клуб “FREEDOM”, вул. Кирилівська, 134

Члени журі та спеціальні гості Конкурсу:

Представники вітчизняного шоу-бізнесу, заслужені артисти та діячі мистецтва України, переможці та учасники телепроектів, відомі радіо- та телеведучі.

Анастасія Рубцова – солістка групи «Real O».
Дмитро Бабак – переможець п’ятого сезону шоу «Х-Фактор», автор, композитор, виконавець.
Олександр Павлік – український виконавець, учасник шоу «Х-Фактор».
Іван Марунич – соліст групи NRavitsa Planet.
Влад Ульянич – український автор і виконавець, фіналіст шоу Х-Фактор.
Ірина Островська – переможниця шоу «Співай як зірка», учасниця проекту «Голос країни» в команді Сергія Лазарєва, екс-солістка групи «ВІА Гра» Дмитра Костюка.

Дует «Не Родичі” (Олексій та Ігор Рева) – шоу “Мамахохотала”.
Ксанті – нове ім’я на сучасному музичному Олімпі України. Співачка з грецьким корінням, яка об’єднала в собі запальний темперамент сонячної Греції і щиру душу України.
«Ось ці хлопці. Радіофізики» – команда гумористичного шоу« Ліга сміху» на телеканалі 1+1.
Вероніка Дорош – учасниця проекту «Голос Країни – 3», переможниця проекту «Битва Хорів», автор і виконавець власних пісень.
SYSUEV – Indie-артист, автор пісень, переможець проекту «Розкрутка» на телеканалі «Music Box UA».
ФК «Маестро» – футбольний клуб зірок українського шоу-бізнесу, кіно і телебачення.
Група «Discobolt» – епатаж, драйв і позитив.
VALERY – співачка, актриса театру і кіно, педагог по вокалу, автор, виконавець, що працює в жанрі «інтелект-поп».
SUL’ZHENKO – rock-ballad виконавець, автор і композитор своїх пісень.
Дует Vita Nova – лауреати багатьох міжнародних конкурсів, в тому числі Міжнародного фестивалю “Доля”, володарі премії фонду Леоніда Кучми.
XENA – білорусько-українська співачка, автор пісень, засновник та продюсер вокальних конкурсних проектів “Твій шанс”, “Живий звук”, фестивалю “Краса та музика”, входила до складу журі Білоруського Республіканського чемпіонату караоке, в Україні також побувала в складі журі багатьох вокальних конкурсів, власник інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com та модного онлайн журналу VTrendi.com.ua
Дует PRimaVera – це мікс фолку та сучасності. Переможці міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів, прикраса будь-якого заходу. З дитинства сестри живуть українською піснею і не можуть уявити своє життя без сцени.

Голови журі:
Денис Мусаєв (MUSAEV) – український виконавець, автор і композитор студії звукозапису «LordMusic», організатор конкурсу «LordMusic Talent»
Тарас Давиденко (Lord Fader) – саунд-продюсер студії звукозапису «LordMusic».

Pin It

Comments are closed.