Xiaomi продовжить випускати планшети

Xiaomi продовжить випускати планшети

Минулого тижня з’явилася інформація, що планшет Xiaomi Mi Pad 3 вийшов з прилавків офіційного магазину і цей факт можна оцінити як попередженння того, що компанія вирішила припинити займатися планшетним бізнесом. Сумнів у тому, що Xiaomi цікавився цим сегментом продуктів, породили і коментарі директора з маркетингу, який заявив, що всі пристрої були розкуплені. Ряд аналітиків висловили упевненість, що падіння попиту на планшетні ПК змусило компанію завершити їх виробництво.

Однак Xiaomi думає інакше, я вважаю, що у планшетів є майбутнє, ми бачимо продовження. Про це заявив ніхто, інший як сам голова компанії Лей Цзюнь, повідомив, що наступне покоління готується. Одночасно з цим він закликав фанатів надіслати їм пропозиції, як вони бачать новий планшет.

Кому та навіщо потрібен Xiaomi Mi Pad 4, залишається відкритим запитанням. Продажі Mi Pad 3 показали, що планшети вже не так популярні, як раніше, та за характеристиками він мало що відрізняється від попередника. Виробник вдало досяг максимуму у створенні недорогих пристроїв. З іншого боку, Xiaomi не бідна компанія і може дозволити собі випускати нишові продукти. Тим більше, що будуть ті, кому потрібен доступний та збалансований по функціям планшет.

Pin It

Comments are closed.