Президента Зімбабве відсторонять від посади в неділю

Президента Зімбабве відсторонять від посади в неділю

Правляча партія «Африканський національний союз Зімбабве — Патріотичний фронт» проведе засідання спеціального комітету, який відстронить з посади чинного президента країни Роберта Мугабе

Засідання спецкомітету, на якому буде відсторонений президент Зімбабве Роберт Мугабе, відбудеться в неділю. Про це агентству Reuters повідомили джерела в партії.

Також парламентарі мають намір попросити дружину президента Грейс покинути пост секретаря жіночого крила партії та поновити на посаді віце-президента Еммерсона Мнангагву.

Тим часом Daily Mail з посиланням на джерела повідомляє, що Мугабе втік з резиденції. Джерело Reuters заявило, що з будинку президента в Харарі виїхав автомобільний кортеж, але чи був всередині президент, не зрозуміло.

Сьогодні в столиці Зімбабве Харарі відбувся багатотисячний марш з вимогою до Мугабе піти у відставку.

Нагадаємо, що армія втрутилася в політику після того, як Мугабе звільнив віце-президента Еммерсона Мнангагву. Вони сприйняли це як сигнал того, що дружина президента Грейс Мугабе очолить президентську партію і врешті стане президентом.

15 листопада стало відомо, що Збройні сили Зімбабве взяли під свій контроль ситуацію в країні. Генерал-майор Сібусісо Мойо запевнив, що дії армії не є військовим переворотом, вони спрямовані тільки проти злочинців з оточення президента.

Мугабе відправили під домашній арешт, його дружині Грейс вдалося залишити країну.

Pin It

Comments are closed.