На Львівщині відкрили центр реабілітації для учасників АТО

На Львівщині відкрили центр реабілітації для учасників АТО

Міністерство оборони відкрило у Львівській області на базі центру зимових видів спорту реабілітаційний центр для військовослужбовців «Тисовець».
Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“За дорученням Верховного головнокомандувача Збройних Сил України відбулося відкриття реабілітаційного центру для військовослужбовців на спортивно-навчальній базі Міністерства оборони України «Тисовець», що на Львівщині. Тепер цей об’єкт Міністерства оборони України не лише центр зимових видів спорту міжнародного значення, але й відділ психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації для учасників АТО”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 29 грудня перша група – понад 10 родин військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців заїхала в центр на відпочинок та реабілітацію. Зокрема, в першу групу входять лише солдати та сержанти.

В закладі створена потужна медична інфраструктура, його відвідувачі можуть відпочити, пройти лікування та реабілітацію.

З військово-медичного клінічного центру Західного регіону на допомогу штатним працівникам медичного пункту бази відряджено лікарську бригаду. То ж бійці та їх близькі зможуть пройти лікарський огляд, отримати комплекс фізіотерапевтичних процедур, стоматологічну допомогу тощо.

Pin It

Comments are closed.