На Гаваях змінили процедуру оповіщення жителів про надзвичайну ситуацію

На Гаваях змінили процедуру оповіщення жителів про надзвичайну ситуацію

Влада Гаваїв внесла зміни до інструкції щодо оповіщення жителів штату про надзвичайну ситуацію після помилкового спрацьовування системи. Про це повідомив керівник служби штату з НС Верн Міягі, інформує УНН з посиланням на USA Today.

“Ми прийняли нову інструкцію щодо оповіщення після збою. Активація та перевірка тестових і дійсних повідомлень про наближення ракети тепер буде здійснюватися двома співробітниками служби. Ми також зможемо протягом секунд скасувати оповіщення в разі помилки”, — розповів він.

При цьому Міягі взяв на себе відповідальність за розіслане в суботу жителям цього штату помилкове сповіщення про наближення балістичної ракети, а також за те, що повідомлення скасували тільки через 38 хвилин. За його словами, співробітники служби зрозуміли, що допустили помилку вже через три хвилини, але їм знадобилося більше півгодини, щоб відправити відповідне повідомлення через систему аварійного оповіщення. Міягі пояснив, що комп’ютерна система просто не була запрограмована на такого роду випадки і фахівці були змушені витратити час на створення необхідної програмної команди.

Хибна тривога посіяла паніку і плутанину, але, за словами Міягі, показала, що владі необхідно активізувати роз’яснювальну роботу з населенням з приводу того, як вести себе в разі реальної ракетної загрози.

Pin It

Comments are closed.