Різдвяні канікули в Art Mall

Різдвяні канікули в Art Mall

25 грудня в ТРЦ Art-Mall пройшло сімейне свято «Різдвяні канікули», ініціатором якого виступив проект МамаWOW.

Головна мета свята – подарувати гарний настрій дітям та їх батькам, а також прикрасити новорічні канікули цікавим проведенням часу.
В рамках свята пройшов дитячий конкурс талантів ДітиWOW.

Членами журі конкурсу талантів виступили оперна діва Олена Гончарук, співачка і автор пісень Галина Солодка і драматург, сценарист, керівник студії «Сузір`я» Наталія Уварова.

Юні конкурсанти дивували вокальними композиціями, грали на музичних інструментах і декламували вірші. Всі учасники отримали солодкі подарунки та сертифікати в дитячий розважальний центр, а переможці – дипломи.

«Діти – це наше майбутнє. це люди, які понесуть у завтра свої уявлення про вічні цінності. І сьогодні від нас, дорослих, залежить, якими будуть ці цінності. Саме в дитячому віці людина робить свої перші кроки в напрямку пізнання світу через музику, танець і інші види мистецтва. Важливо підтримати дитину на цьому нелегкому шляху», – говорить почесний гість заходу оперна діва Олена Гончарук, володарка титулу« Жінка року», Посол Миру, викладач вокалу в музично-театральній студії« Бродвей kids», в Київському національному університеті культури і мистецтв, а також член і голова журі багатьох міжнародних конкурсів.

Всі гості змогли подивитися мультик-рекордсмен «Заврікі», взяти участь в цікавих іграх, конкурсах і веселих активностях, зробити новорічну саморобку або отримати консультацію психологів, взяти участь у майстер-класі з акторської майстерності.
Модний показ від ТМ Be easy нагадав, що взимку теж можна виглядати стильно і модно.

Справжньою окрасою свята стали виступи артистів: співачок XENA, Галини Солодкої та інших.

Маленькі зірочки вокального ансамблю «Намистечко» підготували цілу святкову програму.

Кращі новорічні подарунки підготували партнери свята Ptashka Jewelry, Atelier.express, Delight_kids, Tinaskv, Lambre, “Мир Мыслика”, видавництво “Час Майстрів”.

Дякуємо нашим інфопартнерам за підтримку заходу: генерального медіапартнера – журнал NOVA, а також Lucky Ukraine, VTrendi.com.ua, TUT-Ua.com

Різдвяні канікули в Art Mall

Різдвяні канікули в Art Mall

Різдвяні канікули в Art Mall

Різдвяні канікули в Art Mall

Різдвяні канікули в Art Mall

Різдвяні канікули в Art Mall

Pin It

Comments are closed.