ООН повідомила, що найменш розвинені країни досягли суттєвого прогресу у використанні новітніх технологій

ООН повідомила, що найменш розвинені країни досягли суттєвого прогресу у використанні новітніх технологій

ООН повідомила про суттєвий прогрес у використанні новітніх технологій, якого досягли найменш розвинені країни світу.

Як йдеться в новій доповіді, підготовленій фахівцями Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) і Канцелярії Високого представника по найменш розвиненим країнам, що розвиваються, країнам, які не мають виходу до моря, і малим острівним державам, що розвиваються, у всіх 47 державах, що входять в цю групу, діє система мобільного Інтернету 3G, якою користується близько 60 відсотків населення.

Однак в ООН закликали зробити інтернет ще більш доступним, щоб ним могли скористатися якомога більше мешканців цих держав.

«Дуже важливо, щоб всі зацікавлені сторони – уряду, громадянське суспільство і приватний сектор, продовжили успішну співпрацю і обмін досвідом в області інновацій. Це допоможе подолати розрив у доступі до цифрових технологій і допоможе найменш розвиненим країнам прискорити розвиток в області інформаційно-комунікаційних технологій», – підкреслила заступник Генерального секретаря та Високий представник Фекітамоелоа Утоікаману.

Як вважають автори доповіді, до 2020 року 97 відсотків території найменш розвинених країн світу будуть забезпечені широкосмуговим інтернетом за доступними цінами.

Pin It

Comments are closed.