У Росії затримали директора «Фонду боротьби з корупцією»

У Росії затримали директора «Фонду боротьби з корупцією»

Директора пов’язаного з російським опозиційним політиком Олексієм Навальним «Фонду боротьби з корупцією» Романа Рубанова увечері 19 лютого затримали в московському аеропорту Шереметьєво за підозрою в організації акції на підтримку «страйку виборців» 28 січня. Про це повідомив голова штабу Олексія Навального Леонід Волков.

За його словами, Рубанова затримали «за тією ж схемою», що й інших активістів штабу опозиціонера Кіру Ярмиш та Руслана Шаведдінова. Спочатку Рубанов пройшов повний митний огляд, а потім його повезли до відділу поліції, не повідомивши про причину затримання.

Олексій Навальний закликав до страйку виборців після того, як йому відмовили в реєстрації кандидатом на президентських виборах. Акції 28 січня пройшли в десятках міст Росії, в них брали участь тисячі людей. Трансляцію з протестів подивилися понад півтора мільйона чоловік. По всій країні були затримані 350 активістів.

Прес-секретаря Навального Кіру Ярмиш та прес-секретаря кампанії політика Руслана Шаведдінова затримали на паспортному контролі в Шереметьєво 30 січня. Їх звинуватили в організації “Страйки ізбіратлей”. Вони вели трансляцію акції, перебуваючи при цьому в Литві. Шаведдінов був заарештований на вісім діб, Ярмиш – на п’ять діб.

Pin It

Comments are closed.