adidas Originals представляє абсолютно новий силует Deerupt

adidas Originals представляє абсолютно новий силует Deerupt

adidas Originals представляє абсолютно новий силует Deerupt – сучасний погляд на спадщину adidas, втілену в екстремально сміливому дизайні. Спираючись на архівні моделі бренду, одночасно мінімалістична та яскрава конструкція кросівок знаходить натхнення в базовому геометричному сітчастому малюнку.

Ключовим елементом дизайну Deerupt, натхненного урбанізмом, архітектурою та стрункістю природних форм, стає сітка. Спочатку такий патерн використовувався в бігових кросівках 80-х – New York і Marathon Training, – в новому силуеті сітка виконана з стрейч-матеріалу і повністю покриває кросівки. Збільшені пропорції і неонові кольори створюють сміливий візуальний образ.

Обігравши сітчастий малюнок за допомогою текстур, шарів і різних перспектив, дизайнери представляють ультралегкий, м’який тканинний біговій силует, обтягнутий еластичною сіткою. Устілка, оснащена підтримуючими вставками з піни, забезпечує ідеальну посадку і повністю фіксує стопу. Гарантуючи чудовий комфорт, кросівки пристосовуються до свого власника, що робить їх по-справжньому унікальними.

Новий силует Deerupt з’являється в забарвленні Solar Bird, що об’єднала два знакових кольору adidas: яскраво-червоний Solar Red та насичений синій Bluebird. Простота і лаконічність моделі, підкреслені сильним візуальним образом, надають приголомшливий ефект.

Deerupt буде доступний в київських магазинах adidas Originals c 22 березня.

Pin It

Comments are closed.