Україна і Туреччина домовилися про співпрацю у боротьбі з тероризмом

Україна і Туреччина домовилися про співпрацю у боротьбі з тероризмом

Міністерство внутрішніх справ України заявило про співпрацю з Туреччиною у сфері протидії тероризму та екстремізму. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Зазначається, що дана заява прозвучала під час під час зустрічі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із главою МВС Туреччини Сулейманом Сойлу.

“Україна проходить через нелегкі часи, коли у нас є зовнішній ворог та терористичні загрози всередині країни. У Туреччини є великий досвід у ефективній організації роботи поліцейських підрозділів та жандармерії, протидії тероризму та екстремізму. Цей досвід необхідно впровадити у діяльності Нацполіції та Національної гвардії”, – зауважив Аваков.

Зокрема, Гройсман наголосив, що з часів набуття незалежності України стосунки з Туреччиною базувалися на партнерстві і солідарності.

“Туреччина – стратегічний партнер України. З часу набуття незалежності наші стосунки базувалися на партнерстві і солідарності. Ми співпрацюємо у сфері економіки та у сфері внутрішніх справ. Перед нами стоїть багато викликів, до яких треба бути готовими”, – підкреслив він.

У свою чергу, Сойлу відзначив, що Туреччина готова співпрацювати з Україною у галузі внутрішньої безпеки.

“Наші країни мають бути разом та міцно стояти на ногах. У нас принципова позиція щодо територіальної цілісності України. Кожен громадянин Туреччини впевнений, що Крим – це незаконно анексована українська територія”, – додав глава МВС Туреччини.

Pin It

Comments are closed.