Конкурс «Міс та містер Інституту журналістики-2018»: переможцями стали Світлана Мороз та Захар Шадрін

Конкурс «Міс та містер Інституту журналістики-2018»: переможцями стали Світлана Мороз та Захар Шадрін

12 квітня о 17:00 в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся традиційний студентський конкурс «Міс та містер Інституту журналістики».

Захід вперше проходив у новому форматі – усі учасники виступали в парах. Тематикою конкурсу були мультфільми. Кожна пара обирала цікавих персонажів, у яких мусила перевтілитися.

Учасники влаштували справжнє шоу, яке складалося з 7 етапів: відео-візитівка, представлення пари в образах мультиплікаційних героїв, творчий номер, дефіле у дизайнерському одязі, дефіле у вечірньому вбранні, інтелектуальний конкурс та конкурс-сюрприз від телеканалу NewsOne.

Членами журі стали успішні випускники Інституту журналістики: Дмитро Фурдак – кореспондент ТСН каналу «1+1», Катерина Федотенко – ведуча новин на радіостанціях «Хіт FM» та «Русское радио Украина», Владислав Адамович – ведучий програми «Таємний агент» на Новому каналі. Почесними членами журі стали Тімур Мірошниченко – шоумен, коментатор, ведучий «Євробачення 2017», Євген Дудник – креативний продюсер телеканалу «NewsOne» та Пундик Світлана – представник будинку моди «IDoL».

Учасники показали досить високі результати: Ліля Євдокимова та Цзидун Лінь отримали титул «Найхаризматичніших», Валерія Коломієць та Ілля Катамадзе стали «Найоригінальнішою» парою, а Юлія Гецько та Федір Місурагін — «Найстильнішою». Подвійну нагороду вибороли Ліана Закарашвілі та Данило Гайдамаха: вони отримали приз глядацьких симпатій та титули «Віце-міс» та «Віце-містер» Інституту. І, врешті-решт, новими «Міс» та «Містер» Інституту журналістики стали Світлана Мороз та Захар Шадрін.

«Не вірю, що все вже завершилось. Наполегливе тренування номерів, безкінечне хвилювання, очікування бажаних результатів. Я – Міс Інституту журналістики. Це велика честь для мене і відповідальність водночас» – ділиться враженнями Світлана Мороз, «Міс Інституту журналістики-2018».

Коментує конкурс і новий «Містер Інституту журналістики-2018» – Захар Шадрін: «Я отримав купу задоволення і вже не можу дочекатися наступного року, коли вийду на сцену та передам свій перстень “Містера ІЖ” новому переможцю».

Захід пройшов за підтримки спонсорів: міжнародного сервісу доставки квітів «UFL», мережі квест-кімнат «Zigraymo», українських дизайнерів Тетяни Островерхової та Сергія Смоліна, студії краси «Kicha studio», компанії «Motorola», кінотеатру «Київська Русь», ігрового бару «Around», організації «Good people promotion» та студії засмаги «Caramel».

Інформаційними партнерами конкурсу стали: прес-служба Інституту журналістики, портал “Tut-Ua.com”, газета «Київський університет», онлайн видання «СТУДВЕЙ», інформаційний канал «Newsone», модний онлайн журнал VTrendi.com.ua

Конкурс «Міс та містер Інституту журналістики» – це завжди благодійний проект. Цього року всі кошти від продажу квитків підуть на допомогу дитячому будинку «Любисток», що знаходиться у Вишгородському районі. Наразі дітям необхідно закупити сезонне взуття. Кожен охочий міг долучитися і пожертвувати певну суму грошей.

Pin It

Comments are closed.