Малюй, щоб перемогти: інтерактивна виставка «Світ кіно з художником Ігорем Галаном»

Малюй, щоб перемогти: інтерактивна виставка «Світ кіно з художником Ігорем Галаном»

Музей Івана Кавалерідзе на Андріївському узвозі підтримує творчість у всіх проявах: без вікових обмежень і незалежно від жанру – і це не просто декларація на офіційному сайті.

Саме завдяки такій позиції керівництва музею інтерактивна виставка «Світ кіно з художником Ігорем Галаном» розпочала роботу 15 травня e столиці. Співорганізаторами виставки виступило PR-агентство Be my media.

«Тільки творчість – пробуджує уяву, наповнює життя фарбами, об’єднує людей і навіть країни!» – переконаний Ігор Галан, – «творча робота – це, перш за все метод самопізнання, свого внутрішнього світу і можливостей. Тому так важливо підтримувати і заохочувати прагнення до творчості з самого юного віку. Незважаючи на те, що, це далеко не перша виставка моїх робіт, роль співавтора в інтерактивній експозиції проекту ArtKids – для мене одночасно дуже зворушлива і відповідальна, адже з віком набувається лише майстерність, а здатність гостро відчувати реальність і бачити яскраві образи, на жаль, розчиняється. Саме тому дуже люблю подібні проекти, що дозволяють обмінюватися ідеями і дізнаватися про те, що хвилює нове покоління».

Цілий тиждень Артпростір, наповнений полотнами і образами Ігоря Глана і малюнками юних авторів, буде відкрито для гостей і глядачів в музеї Івана Кавалірідзе.

Відкриття виставки було наповнене цікавою програмою і нагородженням учасників, яке провели юні ведучі Олег Андронников і блогер Єлизавета Рудика.

«За традицією ми починаємо роботу виставки з церемонії нагородження, в якій беруть участь вже відомі виконавці та юні зірки, – коментує Олена Ріедік, засновник Всеукраїнської громадської організації ArtFoundation, власниця компанії Denken Store – Це завжди прем’єра, і недавнє відкриття не стало винятком».

Зовсім юна виконавиця Євангелина Замула розповіла зворушливу і таку рідну для всіх історію – прем’єра пісні про маму підкорила всіх гостей і учасників проекту.

Привітати та відзначити юних художників, чиї роботи беруть участь в інтерактивній виставці «Світ кіно з художником Ігорем Галаном» прийшла автор і виконавець Наташа Турбіна, бізнес-тренер і фасилітатор Надія Копаниця, доктор мистецтвознавства, ректор Інституту художнього моделювання імені Сальвадора Далі – Оксана Фурса.

«Дякую всім партнерів призового фонду, завдяки вам, кожен учасник проекту відчуває, що його праця важлива. Denken Store, Silvestroff Studio, Ф’ючіпсі, арт-простір “Грифель», магазин «Yodance» – це компанії з красивими і високими цілями. А завдяки подарунку від Silvestroff Studio кожен учасник виставки може здійснити швидкий старт у своїй майбутній зоряну кар’єру.» – резюмувала Олеся Тарасенко, засновниця проекту АртКідз.

Всі зустрічі обов’язково закінчуються, а організатори проекту АртКідз вже готують наступний масштабне свято, яке відбудеться 09.06 в ТРЦ «Караван» в Києві.

Офіційний хештег – #artkids

Pin It

Comments are closed.