24 травня відбудеться “New Brand II. Галерея Стилю”

24 травня відбудеться “New Brand II. Галерея Стилю”

24 травня, о 13:00, в ЦУМ українські Дизайнери різної вікової категорії представлять проект “New Brand II. Галерея Стилю”, над яким працювала спільно з дизайнерами Olga ZOV. Мода і мистецтво тут начебто об’єднаються: зазвичай дизайнери надихаються мистецтвом і часто референсом для них служать твори художників різних епох, тому на створення колажів, інсталяцій та образів авторів надихнули саме картини.

“Цей проект поставив переді мною нові завдання і виклики – а це якраз вписується в філософію мого бренду, який побудований на провокації і характері. Переді мною стояло завдання – одягнути картини, а це теж свого роду провокація – зазвичай адже принт наносять на тканину, а не навпаки. Після першого погляду на картини я, і мої учні відразу ж уявляли собі сукні – наприклад, розуміли, що потрібен прозорий матеріал для того, щоб не втратити красу полотна, але при цьому одягнути його. Для того, щоб доповнити картину, нам треба було оживити її в своїй уяві і поставитися до неї як до живого об’єкту, до тіла, яке потрібно одягнути», – коментує Ольга ZOV.

«Мода створюється як теперішня рефлексія і залишається у вічності. Мистецтво претендує на століття і б’ється за визнання сучасниками. Але разом вони відображають і створюють, співпрацюють і відчувають один одного», – доповнюючи концепцію.

Слід зазначити, що учні школи New Brand беруть участь в проекті, у Києві, вже вдруге.

Pin It

Comments are closed.