Fashion Awards: Битва дитячих модельних агенств

Fashion Awards: Битва дитячих модельних агенств

2 червня Конгрес-Хол Український Дім ( вул. Хрещатик, 2) о 10:00 відкриє свої двері кожному поціновувачу прекрасного. Ви зможете поринути у світ дитячої моди та зазирнути в закулісся дитячої модельної індустрії. Модельні школи з різних куточків України будуть боротися за титул «Найкраще модельне агенство». Зіркове жюрі також визначить найкращу модель школи, найкраще дефіле, найефектнішу презентацію та найякскравіше відкриття сезону.

На гостей заходу чекатиме шопінг зона, де не лише маленькі модниці та модники зможуть знайти щось для себе, а й їхні мами; фуд зона під відкритим небом – точно не залишить Вас голодними, а анімація та шоу-програма, в якій візьмуть участь маленькі таланти – викличе бурю позитивних емоцій.

Проте головна родзинка івенту – це, безпосередньо, битва агенств, яка буде тримати в напрузі та дивувати кожного глядача. Варто зазначити, що головною метою Fashion Awards є не лише визначення найкращої дитячої модельної школи України, а й сприяння розвитку дитячих талантів у різних галузях культури. Тому івент-компанія «MONET», як організатор заходу, обіцяє незабутні емоції як для дітей, так і для батьків та гостей заходу.

Pin It

Comments are closed.