Ювілейний 6-й сезон City Beach Club офіційно відкриють 3 червня

Ювілейний 6-й сезон City Beach Club офіційно відкриють 3 червня

Коли травень вже вмикає свої +30, літо автоматично стає ближче, воно вже з нами! City Beach Club почав свою підготовку до відкриття 6-го ювілейного сезону, який офіційно запускається 3 червня.

Чим здивують в новому сезоні?

Організатори підготували оновлену концепцію пляжу, – в новому сезоні головна резиденція столиці перетвориться на повноцінну країну пляжного щастя, в якій буде функціонувати своя структура правопорядку: урядова ієрархія, прописна конституція, перепис населення і ряд інших нововведень державного ладу. Кожен гість літнього комплексу зможе стати почесним громадянином щасливої держави з особистими привілеями, – де будуть танці гаряча температура повітря на площі свободи, нескінченне свято з келихами ігристого в зоні першого чуда пляжного світу, рятувальний пост в кращих традиціях Малібу, а також кілька яскравих фотозон для соковитості літа кожного відпочиваючого.

Цього літа City Beach Club заграє в новій палітрі урбаністичного пейзажу в розрізі тропічних фарб і пастельних відтінків, атмосфера яких перенесе в ностальгічну реальність арт-деко південного узбережжя Диксиленда.

Також в рамках спільного соціального проекту City Beach Club та КМДА, на території пляжу з’явиться окрема арт-стіна, де будуть представлені мурали художників зі всієї України. Уже в червні, жителі та гості столиці зможуть побачити панорамну стіну живопису на локації City Beach Club, яка стане новим надбанням міста.

Відкриття сезону: коли масштаби вже доведені.

У цьому році на відкриття 6-го ювілейного сезону City Beach Club запрошує всіх на одну велику вечірку, яка триватиме весь день у вигляді нескінченного свята з вібраціями щастя і великими сюрпризами на 1 000 000 гривень. Організатори обіцяють чарівне шоу – багато яскравих музичних і танцювальних перформансів, дзеркальних елементів, і найголовніше – відчуття справжнього свята, до якого буде причетний кожен, хто прийде в цей день. Однією з головних кульмінацій події стане розіграш автомобіля від генерального автомобільного партнера WNINER. За музичне оформлення відповідають Dj Lutique і електро-дует Stage Rockers. Крім цього в програмі відкриття ще є Secret Guest ім’я якого організатори назвали тільки за 3 дні до відкриття – DJ Chris Montana!

Open Door: 12.00
Контактна інформація:
м. Київ, вул. Антоновича, 176 (ТРЦ Ocean Plaza)
Тел: +38 066 629 5555

Pin It

Comments are closed.