У Сity Beach Club відбулося офиційне відкриття #сезон6

У Сity Beach Club відбулося офиційне відкриття #сезон6

3 червня найвідоміша пляжна локація Києва гучно відсвяткувала відкриття літнього сезону. Щогодини для гостей грав новий dj, красиві танцівниці дарували святковий настрій, а ціла плеяда фотографів робила вдалі фото.
Незважаючи на погані прогнози синоптиків, на території City beach club було далеко не холодно. Температуру в пляжному комплексі підтримували смачні коктейлі, імпровізовані танці від барменів, парад танцівниць і розіграш по-справжньому розкішних подарунків.

Отже, в неділю всім гостям City beach club випала можливість виграти такі цінні призи, як: безкоштовний переліт по Європі від МАУ, номер від Vodafone ціною в 25 000 грн, місячний абонемент в SPA at Hilton Kyiv, кілька сертифікатів на суму 1000 грн від Le Silpo, 3 гіроскутера від ресторану Houston в Чернівцях, чотири ящики води від Voda.Ua, лімітований Hennessy VSOP з колекції Privilege limited edition, а також промо ролик і комплект мерчу від організації g.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a та річний шезлонг в комплексі.

Але найочікуванішим призом, безумовно, став новий Ford Fiesta подарований City Beach Club спільно з генеральним автомобільним партнером Winner. Розіграш проходив в форматі телефонного дзвінка «на випередження» – ведучий обрав навмання стартовий пакет і активізував карту, читаючи цифри вголос. Виграла дівчина, якій вдалося додзвонитися першою. Гарантом чесності конкурсу став Vodafone.

Офіційно запуск сезону ознаменував марш танцівниць і барабанщиць, після виходу яких, під відлік ведучого були випущені в небо кулі.

Не можна не віддати належне послужному списку діджеїв, що створювали атмосферу на City Beach Club в той день: Misha Zaitsev, Daddy J, Trish, Tsarik, Lutique, Shali. Особливо порадували своїм звучанням Stage Rokers і Dj Chris Montana. Запалювали гостей МС Дим та Юрій Третяк.

На окрему увагу заслуговує нове меню комплексу. Воно порадувало дуже багатьох гостей, які першими спробували оновлені позиції, де тепер можна знайти особливі супи і салати, сніданки, а також звісно вишукані напої.

Попереду ціле літо яскравих вечірок, красивих людей, золотистої засмаги та танців біля басейну. Настає сезон, якого ми так чекали. City Beach Club вкотре показав, який пляжний комлпекс повинен бути на першому місці в вашому списку літніх локацій. До зустрічі біля басейну, друзі!

Pin It

Comments are closed.