У Києві відбувся MISS BEAUTY SPRING 2018

У Києві відбувся MISS BEAUTY SPRING 2018

4 червня 2018 у м.Київ в Гранд холі Хрещатик при готелі Хрещатик, відбувся Всеукраїнський конкурс краси MISS BEAUTY SPRING 2018, в якому взяло участь 9 дівчат з різних регіонів України.

Засновником і організатором конкурсу краси виступила Наталія Ворушило.

Почесними гостями в якості журі виступили: переможниця телепроекту Холостяк 8 на телеканалі СТБ – Іванна Гончарук. Співачка української естради, яка змогла підкорити велику сцену, увійти в топи провідних хіт-парадів країни – Ксанті. Співачка і композитор, артистка компанії GUGA Entertainment Industry – Аліна Палій. Iren Gotye – українська співачка, актриса, автор музики і слів пісень. Продюсер, шоумен, бізнесмен міжнародного рівня, співвласник клубу Sarbona – Олексій Гальперін. Телеведуча, продюсер в UG Production, Віце-Президент палати JCI Olimp з міжнародних відносин – Юлія Гончар. Олена Бреєва – переможниця конкурсу краси та володарка титулу “Miss Ukraine United Nation 2015.”, fashion дизайнер бренду ELEBRIE. Засновник і організатор всеукраїнського конкурсу краси Miss Beauty Spring 2018, який входить до групи конкурсів Miss Beauty 4 Seasons – Наталія Ворушило.

На вечорі була представлена ​​концертна та шоу програма: східні танці від Олександри Будзинської. Виконання відомих хітів від Аліни Палій як «Ти і Я», «Дякую». Виступ співачки Iren Gotye з піснею «Не тобі», «Зрозумій». А також Ксанті з балетом, яка порадувала своїми хітами і прем’єрою нової літньої пісні «Коля».

Дівчатам належало вийти в 3 виходах: перший вихід візитівка – представлення учасниць в весняних образах в українському стилі від бренду KOZLOVSKA та YaK, у 2-му виході дівчата показали шоу в новій ексклюзивній колекції білизни ручної роботи від ALLA FRENKEL. У 3-му виході дівчата виступили в весільних сукнях від бренду Slanovskiy.

За підсумками голосування журі переможницями стали:

MISS BEAUTY SPRING 2018 –Ліпінська Валерія, м. Київ

I VICE – MISS BEAUTY SPRING 2018 – Сівіріна Анастасія, м. Київ

II VICE – MISS BEAUTY SPRING 2018 – Федорняк Тетяна, м. Хуст, Закарпатської обл.

Фото від порталу Night2day Kiev.

Pin It

Comments are closed.