Відбулася презентація кліпу співака Erômin на пісню “Мої крила”

Відбулася презентація кліпу співака Erômin на пісню “Мої крила”

У закладі на даху з видом на київські пагорби та історичну частину міста “K-Point” пройшла презентація кліпу співака Erômin на сингл “Мої крила”.

Перед початком офіційної частини у співака з’явилася можливість особисто поспілкуватися з гостями та прихильниками, які приїхали привітати Євгена (Erômin) з релізом нового кліпу.

Для самого Erômin цей день був не просто знаковим у його творчій кар’єрі, а важливим для суспільства в цілому – звернути увагу на особистість з інклюзії і закликати не ігнорувати проблему адаптації в суспільстві людей з обмеженими можливостями.

Головним героєм соціального відеокліпу на пісню «Мої крила» став учасник 4-го сезону телепроекту «Топ-модель по-українськи» Владислав Дунаєв. Саме його історія та особливості (Влад має відсутність слуху від народження) надихнула Erômin на зйомки соціального музичного відео, де піднімається проблема інклюзії.

Спеціальними гостями презентації стали режисер кліпу та автор синглу«Мої крила» Анастасія Ройк та головний герой Владислав Дунаєв, який перекладає пісню на мову жестів у новій відеороботі співака.

Pin It

Comments are closed.