20-21 жовтня відбудеться фестиваль «ArtTalentFest-2018»

20-21 жовтня відбудеться фестиваль «ArtTalentFest-2018»

20-21 жовтня 2018 року, у Києві, відбудеться ХV Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв
«ArtTalentFest-2018».

Організатор: ГОТК «Модус-Ніка»
За підтримки та при сприянні: Першого телевізійного Інтернет каналу України (ПІКУ ТВ);
Оболонської районної у м. Києві держадміністрації.

Фестивальна програма «ArtTalentFest-2018» включатиме:
Вокальний конкурс;
Конкурс інструментальних колективів та солістів;
Театральний конкурс;
Конкурс театрів мод;
Танцювальний конкурс.

Для участі у ВОКАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються різно-жанрові художньо-творчі колективи (академічний вокал, естрада, джаз, фольклор, народний спів, авторська пісня та співана поезія), солісти та вокальні ансамблі України, представники країн ближнього та далекого зарубіжжя.

У конкурсі ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ колективів та солістів можуть брати участь різно-жанрові колективи, оркестри та ансамблі струнних, духових та народних інструментів та солісти.

Для участі в ТЕАТРАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються дитячі, юнацькі, молодіжні, студентські театри, театри-студії, творчі об’єднання, театральні колективи будь-яких жанрів і напрямів незалежно від відомчої належності, а також солісти і окремі виконавці.

До участі в конкурсі ТЕАТРІВ МОД запрошуються театри мод, школи і студії моди, студії костюма, модельні та дизайнерські агентства, інші об’єднання моделювання та конструювання одягу.

Для участі в ТАНЦЮВАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються хореографічні колективи державних загальноосвітніх установ, установ додаткової освіти, муніципальних установ та інші творчі колективи всіх напрямків танцювального мистецтва.

У рамках фестивалю пройде творча конференція, на якій керівники колективів зможуть поспілкуватися з представниками журі та оргкомітету, обговорити творчу та організаційну сторони фестивалю. Традиційно на фестивалі буде працюватиме команда професійних фотографів, вестися відео зйомка та пряма трансляція на ПІКУ ТВ виступів учасників фестивалю-конкурсу, під якої буде проводитися онлайн голосування за «Приз глядацьких симпатій».

Отримати детальну інформацію про фестиваль, скачати Положення, заповнити заявку на участь Ви маєте можливість на нашому сайті arttalentfest.com.ua

Інформація про фестиваль у Facebook: https://www.facebook.com/pages/Art-Talent-Fest/279341812223738?ref=hl
Канал фестивалю на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC2kKCTzc5owKCmCXXXv1uqw

Контактна інформація:
(067) 549 89 80
(093) 940 13 18
Вероніка Кухтіна

Pin It

Comments are closed.