У Києві відбулося грандіозне відкриття виставки Оксани Фурса

У Києві відбулося грандіозне відкриття виставки Оксани Фурса

В МВЦ «Музей історії міста Києва» художниця Оксана Фурса представила публіці свої роботи. Відкриття персональної виставки української художниці пройшло з великим аншлагом.

До експозиції увійшли найвідоміші роботи з серії «ПЕЧВОРГ», «Місячне КРУЖЕВО», «ПОРИ РОКУ» і «ЧУДО звірі», які прекрасно демонструють синтез сучасного мистецтва з мотивами і колоритом українського фольклору.

Оксана Фурса працює в рідкісній авторській техніці, використовуючи порцелянову суміш, рослинні та акрилові фарби, що надає полотнам яскравий об’ємний колір, мозаїчність, містичне сяйво.

«Сучасне мистецтво в Україні інтенсивно розвивається, і ми бачимо, що воно відповідає світовому рівню. Але є один нюанс. Дуже важливо, щоб наші митці не копіювали популярні стилі, а створювали щось своє, самобутнє, оригінальне. І такими якостями, безумовно володіє творчість Оксани Фурса, роботи якої відкривають новий сезон в «Музеї історії міста Києва», – зазначила Перший заступник генерального директора Музею міста Києва Тетяна Костенко
«У сучасному мистецтві України Оксана Фурса виділяється самобутнім стилем, який побудований на традиціях українського фольклору. Її роботи дуже репрезентативні, в сенсі уявлення мистецтва України на міжнародній арені », – поділилася Юлія Шиленко, головний хранитель Національного музею Тараса Шевченка.

Привітати художницю з відкриттям персональної виставки прийшли представники київського бомонду, серед яких були помічені Марина Кінах, Айна Гасе, Тетяна Абрамова, Сніжана Єгорова, Голда Виноградська, Лана Кауфман, Ірина Горобець, Міла Ваврик, Аліна Палій, Олег Пінчук, Симона Бородіна, Тетяна Краєва , Дмитро Васін, Ната Герман, відомі колекціонери Амар і Світлана Катенови та їхні ізраїльські партнери.

«Ми знаходимося в центрі міста, в Музеї історії Києва, і я вважаю, що такі люди, як Оксана Фурса, якраз вони і творять історію, мало того, вони вчать підростаюче покоління. Я знаю її багато років, вона абсолютно талановита людина, вона постійно в пошуку … Вона показує наше мистецтво всьому світу. – сказала бізнес-леді і громадський діяч Марина Кінах.

Відкриття пройшло шумно і весело. Було сказано багато добрих слів на адресу художниці, звучали здравиці і старовинні романси у виконанні оперної діви Олени Гребенюк. Ведучим заходу виступив Заслужений артист України, телеведучий і шоумен Дмитро Оськін.

Персональна арт-виставка художниці Оксана Фурса триватиме до 19 вересня 2018 року, за адресою: «Музей історії міста Києва», вул. Богдана Хмельницького, 7.

Pin It

Comments are closed.