adidas представляє нову капсульну колекцію для жінок

adidas представляє нову капсульну колекцію для жінок

adidas представляє капсульну фітнес-колекцію, покликану беззастережно підтримувати жінок в будь-яких активностях, починаючи з ранкової йоги і закінчуючи вечірніми інтенсивними тренуваннями. Натхненна любительками спорту з усього світу, нова колекція включає в себе яскраві незабутні образи для жінок з різними підходами до тренувань, незмінно вимагають від одягу тієї ж гнучкості, що і від себе.

В рамках колекції представлені речі, які доповнюють один одного – це спортивні бра, легінси, взуття та аксесуари, які разом створюють ефектні образи і підходять як для вулиці, так і для занять в приміщенні. Технологічні матеріали доповнені стильним і унікальним дизайном з камуфляжним принтами нестандартних кольорів.

Головними предметами колекції стали спортивні бра. Кожен бра розроблений для підтримки жінок з різними типами фігур, що займаються тренуваннями різної інтенсивності.

Розробляючи колекцію, дизайнери adidas надихалися Дуа Липою, Карлі Клосс, Шей Мітчелл, Ханною Бронфман і Гарбінє Мугуруса. Кожна з цих жінок створює себе по-своєму. Їх спостереження та ідеї допомогли створити спортивну екіпіровку, яка дозволить стати яскравіше, бути в центрі уваги і максимально розкрити весь потенціал її власниці.

Жозефін Аберг, віце-президент по дизайну напрямку adidas Training, зазначила: «Жінки активно розвивають глобальний фітнес-рух, відмовляючись від звичних вправ і застосовуючи різносторонній підхід до тренувань, не забуваючи при цьому про свій стиль. Саме таке ставлення лягло в основу капсульної колекції одягу, яка покликана надихати жінок з моменту виходу на вулицю і до завершення самої інтенсивного тренування.

Ця колекція в яскравих кольорах і неординарних принтах легко стане частиною ідеального фітнес-гардеробу – такого ж сміливого, як і його власниця».

Нова капсульна колекція для фітнесу вже доступна в магазинах adidas з 1 листопада.

Pin It

Comments are closed.