Український дизайнер Андре Тан показав, що носити взимку дівчатам Plus size

Український дизайнер Андре Тан показав, що носити взимку дівчатам Plus size

Андре Тан, один з найуспішніших і затребуваних дизайнерів України, перший український дизайнер, що вивів на подіум моделей Plus size. Вже другий сезон поспіль модельєр радує власниць пишних форм красивою, стильним і головне-доступним одягом.

«Завдання нашої лінії Plus size, довести, що дівчата з пишними формами можуть носити гарний одяг, який підкреслює красу, а не ховатися за всіма звичними «мішками для танків». Я щодня отримую повідомлення з подяками і фотографії дівчат в нашому одязі, що доводить – ми на вірному шляху», прокоментував дизайнер.

Сукні

Вони просто призначені для того, щоб в першу чергу підкреслювати красу і жіночність. Не бійтеся яскравих кольорів і принтів, експериментуйте з кроєм і фактурою. Намагайтеся уникати суконь «трапецій», вони візуально зменшують плечі, але при цьому істотно додають обсягу в стегнах.

Висока талія

Вибирайте спідниці та брюки з завішеною талією, вони не тільки вигідно підкреслюють фігуру, але і є найбільш сексуальними в жіночому гардеробі. Зібрані сукні та блузи під грудьми, завжди вигідно підкреслять зону декольте, якщо модель вільного крою, завжди можна використовувати пояс.

Відтінки і принти

У цьому сезоні в тренді колір Саргасового моря і всі відтінки синього. Гармонійно буде поєднуватися образ, в якому присутні світлі відтінки зверху, а темніші знизу. Червоний, сірий, чорний, білий, денім, клітина і горох – експериментуйте з образами, і ви точно станете власницею яскравого образу!

Pin It

Comments are closed.